اسمک داون این هفته با پخش ویدئویی از آندرتیکر و پس از اون حضور کین شروع میشه.کین راجع به مسابقه اش با تیکر در برگینگ رایتز صحبت میکنه.پس از چند لحظه موزیک آلبرتو دل ریو زده میشه و او با یک ماشین کلاسیک وارد میشه.دل ریو میگه که کمربند سنگین وزن رو میخواد و به کین حمله میکنه.حالا ریمستریو میاد و مانع کار دل ریو میشه.مستریو میره برای 619 اما دل ریو به بیرون از رینگ میره،البته پاوول برر در طرف دیگر رینگ بود و ریمستریو به روی او 619 میزنه.کین به داخل رینگ میاد وبا یک بیگ بوت مستریو رو بیرون میندازه.در پایان کار هم ادج دخالت میکنه و با اجرای اسپیر به روی قهرمان سنگین وزن،کین به قسمت ابتدای شو پایان میده.موزیک ادج زده میشه و او خوشحالی میکنه.

1.دالف زیگلر برابر دنیل برایان

در ابتدا ویدئویی از راء هفته ی پیش نشون داده میشه که این دو استار با هم مسابقه دادند.در این بازی زیگلر زیگ زاگ رو اجرا میکنه ومیره برای پین،اما داور نبود و این فرصت رو از دست داد.در پایان دنیل برایان با زدن یک کیک به سر دالف او رو پین کرد و برنده ی مسابقه شد.
برنده ی مسابقه:دنیل برایان

2.جک سواگر برابر کاوال

در این مسابقه جک سواگر با اجرای فینیشر قوی خودش،انکل لاک،کاوال جوان رو وادار به تپ اوت کردن کرد و برنده ی بازی شد.
برنده ی مسابقه:جک سواگر

3.خواهران بلا،کلی کلی و ملینا برابر لی-کول،رزا مندز و الایشا فاکس

در این مسابقه کلی کلی با اجرای K2 به روی رزا مندز او رو پین کرد و موفق شد تیم خودش رو در این بازی به پیروزی برسونه.
برنده ی مسابقه:خواهران بلا،کلی کلی و ملینا

4.بیگشو و کوفی کینگستون برابر کودی رودز و درو مک اینتایر

در این مسابقه بیگشو با اجرای یک چوکسلم قوی به روی کودی رودز تونست تیم خودش رو برنده ی این بازی کنه.البته درو مک اینتایر پارتنر خودش،کودی رودز رو تنها گذاشت و به بیرون رفت.
برنده ی مسابقه:بیگشو و کوفی کینگستون

5.ادج برابر ریمستریو برابر آلبرتو دل ریو

برنده ی این بازی چلنجر کمربند سنگین وزن در سوروایور سریز میشد.در پایان ادج با اجرای اسپیر به روی آلبرتو دل ریو او رو پین میکنه و موفق میشه مسابقه رو ببره.پس از اون کین به روی استیج میاد و کمربندش رو به ادج نشون میده.
برنده ی مسابقه:ادج

دارک مچ اسمک داون این هفته:

در دارک مچ اسمک داون این هفته ادج،ریمستریو و بیگشو به مصاف کین،جک سواگر و آلبرتو دل ریو رفتند.مسابقه با 619 ریمستریو،اسپیر ادج و ناک اوت پانچ بیگشو به روی جک سواگربه پایان رسید.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 آبان 1389    | توسط: محمد افرا    |    |
نظرات()