نتایج دابلیو دابلیو ای راء 27 دسامبر 2010:

شوء راء این هفته بامداد سه شنبه به وقت ایران و دوشنبه شب به وقت ایالات متحده در نیویورك برگزار شد. این آخرین شوء WWE در سال 2010 بود كه به صورت Live پخش شد. اسمك داون این هفته اولین شوء كمپانی است كه در سال 2011 برگزار می شود. در این هفته اتفاقات جالبی افتاد كه از مهم ترین آن ها می توان به پیوستن سی ام پانك به نكسوس اشاره كرد. نتایج این هفته را مرور كوتاهی می كنیم:

در ابتدای شوء جان سینا وارد رینگ می شود و صحبت هایی را انجام می دهد. او در مورد اتفاقات هفته گذشته در راء و اسمك داون صحبت می كند. سپس ویدئویی می بینیم كه در آن سی ام پانك با صندلی به جان سینا حمله كرد. در ادامه سینا به مسخره كردن پانك می پردازد تا این كه پانك وارد رینگ می شود. پانك در جواب سینا حرف های جالبی را زد و در بخشی از صحبت هایش گفت: چه طور سینا می گوید كه من شب به دیدار خانواده خود می روم اما همان شب این جاست و به نكسوس حمله می كند. دو استار در مورد TLC صحبت می كنند. پانك در مورد بازی باتیستا و سینا گفت: كه باتیستا گفت من از كمپانی می روم كه سینا در پاسخ به این صحبت پانك گفت: این انتخاب خود باتیستا بود. اما پانك گفت كه باتیستا گردن تو را شكست و سپس رفت. پانك در ادامه گفت: سینا به مردم توهین می كند. اما سینا حرف های برخلاف آن می زند و از تلاش 8 ساله خود صحبت می كند. در انتها سینا گفت: هیچ چیز و كسی نمیتونه من را متوقف كند كه پانك در پاسخ گفت: این شوء من است و قصد دارم كه امشب تو را بیرون كنم.


 

مسابقه اول: تد دیبیاسی در مقابل سانتینو مارلا
بازی آغاز می شود. جری لاور ماریس را مقصر ناكامی های دیبیاسی در سال 2010 می داند. دیبیاسی به سانتینو كلوسلاین می زند ولی در كاور موفق نیست. در ادامه دیبیاسی یك دراپ كیك را از دست می دهد و سانتینو از این فرصت استفاده می كند و او را رول آپ می كند و پس از كاور برنده بازی شد.

برنده مسابقه: سانتینو مارلا

مسابقه دوم: جان موریسون در مقابل الكس رایلی

بازی شروع می شود. دمیز در كنار رینگ حضور دارد و سعی می كند كه دخالت كند. موریسون یك راشن لگ روی رایلی اجرا می كند كه در كاور موفق نیست. در ادامه دمیز در بازی دخالت كرد و حواس موریسون را پرت كرد كه رایلی به وی حمله می كند و كنترل بازی را در دست می گیرد. موریسون به بازی برگشت اما باز هم دمیز پاهای او را گرفت و رایلی نیز یك دراپ كیك به او زد. رایلی برای رول آپ می رود اما موفق نیست. در نهایت موریسون یك فلش كیك به رایلی می زند و رانینگ نی را روی او اجرا می كند و پس از كاور برنده بازی شد.

برنده مسابقه: جان موریسون

پس از پایان این بازی موریسون میكروفون را می گیرد و به دمیز می گوید كه در هفته بعد راء یك مسابقه بین او و میز بر سر كمربند قهرمانی WWE به صورت بازی فالز كانت انی ور برگزار خواهد شد.
در بك استیج دنیل برایان را در كنار بلا تویینز می بینیم كه در مورد كریمس صحبت می كنند. در ادامه تایسون كید به این جمع اضافه می شود و به برایان می گوید: من قهرمان بعدی كمربند قهرمانی USA هستم.
در ادامه در بخشی دیگر از شوء رندی اورتن را می بینیم كه در حال مصاحبه با جاش میتوز است. اورتن می گوید: من قصد دارم دوباره قهرمان شوم و امشب قصد دارم به سلطنت شیموس خاتمه دهم.

مسابقه سوم: مارك هنری در مقابل تایسون كید

در این مسابقه، جك آندره به عنوان نگهبان و یا بادیگارد تایسون كید در كنار رینگ حضور دارد. بازی آغاز می شود. مارك هنری تلاش می كند كه فلایینگ دراپ را روی كید اجرا كند اما موفق نیست. در ادامه در حالی كه بازی نسبتا برابری را می دیدیم مارك هنری فینیشر خودش را روی كید اجرا می كند و پس از كاور برنده بازی شد. پس از پایان بازی جك آندره وارد رینگ می شود تا به هنری حمله كند كه هنری به او یك اسلم می زند.

برنده مسابقه: مارك هنری

مسابقه چهارم: دمیز در مقابل جری لاور

جاش میتوز به جای جری لاور در كنار مایكل كول به گزارشگری بازی می پردازند. ابتدا دمیز صحبت هایی را انجام داد و در مورد خودش صحبت و تعریف كرد. لاور وارد رینگ می شود و بازی آغاز می شود. در ابتدا دمیز روی لاور كار می كند اما لاور به بازی برگشت و كینگ پانچ و كیك و شولدر لاك به دمیز می زند. در ادامه دمیز چین لاك كرده است. مایكل كول از دمیز تعریف می كند كه بالاخره میتوز به او گفت: خفه شو ! در ادامه بازی موریسون به كنار رینگ می آید. لاور یك كلوسلاین به میز می زند و سپس هامر و یك دراپ كیك را روی میز اجرا می كند اما موفق در كاور نیست. لاور یك كلوسلاین دیگری در بالای طناب ها به دمیز می زند و میز را به میز بیرون از رینگ می كوبد. در این لحظه الكس رایلی كنار طناب ها در رینگ می آید كه جان موریسون از فرصت استفاده كرد و یك رانینگ نی به دمیز زد. در پایان جری لاور با قانون كانت اوت توانست برنده مسابقه شود.

برنده مسابقه: جری كینگ لاور

در بك استیج شیموس در حال نگاه كردن به تاج خودش است كه سی ام پانك می آید و با او در مورد بی احترامی های جان سینا و اتفاقات هفته گذشته صحبت می كند.

مسابقه پنجم: ایو تورس و گیل كیم در مقابل ملینا و آلیشا فاكس

جری لاور به میز گزارشگران برگشته است و ناتالیا نیز به عنوان مهمان در كنار او و كول نشسته است. در این بازی كوتاه كه حدود 2 دقیقه طول كشید آلیشا فاكس موهای خود را قرمز كرده بود! مایكل كول می گوید: كه جمعیت و تماشاگران حاضر در استادیوم به گیل كیم اهیمت نمی دهند. بازی آغاز شده و ملینا بهتر از سایر استارها كار می كند. در نهایت ملینا یك سانسیت اسپلیت به گیل كیم زد و برنده بازی شد. پس از پایان بازی ناتالیا وارد رینگ می شود و در مورد سیلی كه ملینا هفته گذشته به او زد با او صحبت كرد. دو سوپراستار در حال دست دادن با هم بودند كه ملینا برای زدن سیلی رفت اما ناتالیا دست او را خواند و یك سیلی به صورت ملینا زد.

برنده مسابقه: ملینا و آلیشا فاكس

مسابقه ششم: زاك رایدر در مقابل دنیل برایان

پیش از آغاز بازی، در بك استیج سی ام پانك به حاضرین و پزشكان استادیوم می گوید: كه برای جان سینا در پایان شوء امشب آماده باشند. بازی آغاز می شود و خواهران بلا هم كنار رینگ حضور دارند. بازی بسیار كوتاهی بود. در ابتدا رایدر سعی می كند كه برایان حمله كند و اجازه برگشتن به او ندهد كه برایان در یك صحنه لی بل لاك را روی او اجرا كرد و رایدر تپ اوت كرد تا برایان برنده بازی شود.

برنده مسابقه: دنیل برایان

مسابقه هفتم: كینگ شیموس در مقابل رندی اورتن

بازی آغاز می شود. در ابتدای بازی اورتن كنترل بازی را در دست دارد. اورتن دی دی تی معروف خود را روی شیموس زد و از خود بی خود شد كه شیموس او را از رینگ به پایین پرتاب كرد. در ادامه شیموس دو شولدر بلاك به اورتن زد. پس از بازگشت از پیام های بازرگانی، شیموس هم چنان كنترل بازی را در دست دارد. در ادامه شیموس یك هاپر و چند ضربه با مشت و پا به اورتن زد. حالا او برای شیرجه زدن به اورتن به سمت گوشه رینگ می رود كه اورتن جای خالی داد و شیموس به رینگ پست خورد. حالا اورتن یك سوپلكس به شیموس می زند و برای پین می رود اما ناموفق است. در ادامه اورتن یك انگل اسلم زیبا را به شیموس زد اما باز هم در كاور موفق نیست. حالا اورتن برای زدن RKO آماده می شود كه شیموس بدل می كند و آیریش كراس بك بریكر را به اورتن زد. شیموس برای زدن بایسیكل كیك آماده می شود اما باز هم اورتن جای خالی می دهد. و باز هم در زدن RKO موفق نیست. شیموس از روی طناب ها برای زدن شولدر بلاك می رود كه این بار اورتن با یك آر كی او از او در هوا پذیرایی می كند و برنده بازی می شود.

برنده مسابقه: رندی اورتن

در بخش پایانی شوء راء این هفته جان سینا به رینگ می آید. در ادامه می گوید: كه سی ام ساكس ! به رینگ بیاید. موزیك ورودی پانك زده می شود اما او وارد استادیوم نمی شود. در این لحظه نكسوس بدون وید برت داخل استادیوم می شوند. اوتانگو كه رهبری نكسوس را بر عهده گرفته بود وارد رینگ می شود و به سینا می گوید: می خواهم همه چیز بین ما تمام شود و آتش بس اعلام می كنیم. سینا در پاسخ به او گفت: به شرطی با تو دست می دهم كه سر حرف هایت بمانی. اوتانگو به سمت نكسوس برمی گردد و در حال خروج از استادیوم بودند كه به طور ناگهانی برمی گردند و به سینا حمله می كنند. هر كدام از اعضای نكسوس فینیشر خودشان را روی سینا اجرا می كنند. نكسوس در حال ترك استادیوم بود كه آهنگ سی ام پانك زده می شود و او وارد استادیوم و سپس رینگ می شود. پانك در رینگ جی تی اس را روی سینا اجرا كرد. سپس یك صندلی می آورد تا به سینا بزند اما منصرف می شود و روی صندلی می نشیند. حالا یكی از بازوبند های نكسوس كه آنجا افتاده بود را بر می دارد و به بازوی خود می بندد. سی ام پانك لیدر جدید نكسوس می شود. او دست خود را به نشانه ادای احترام به سمت اعضای نكسوس می گیرد و به عضویت این گروه درمی آید. حالا دیگر اوتانگو لیدر نكسوس نیست و پانك لیدر جدید این گروه شد. در همین لحظه آخرین شوء WWE در سال 2010 میلادی یعنی راء به پایان رسید.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 7 دی 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج راو،     |
نظرات()