در طی چند ماه اخیر این سوال در ذهن بسیاری از طرفداران کشتی حرفه ای نقش بسته:" چه کسی جنرال منیجر ماندی نایت راء خواهد شد؟" در ادامه چند گزینه ی معروف برای این سمت رو بررسی می کنیم:

1. تریپل اچ: با وجود بالا رفتن سن او و مصدومیت های اخیر،می توان انتظار جنرال منیجری او رو داشت. تصور تریپل اچ به عنوان جنرال منیجر بسیار جذاب است ولی در این میان این سوال پیش می آید: چرا کمپانی تا کنون او رو معرفی نکرده؟ آیا برنامه ی خاصی در پیش است؟

2. استفانی مک مهن: استفانی مک مهن هم می تواند گزینه ی مناسبی برای جنرال منجر شدن باشد. او بعد از بارداری در دبلیودبلیوای ظاهر نشده و با توجه به این که در گذشته تجربه ی این نقش رو داشته میتونه گزینه ی مناسبی باشه.

3. یکی از لجند های سابق دبلیو دبلیو ای: برای جنرال منجری ، لجند های سابق دبلیودبلیوای مانند استیمبوت و رودی پایپر هم شانس دارند.

4. شان مایکلز: شان از کشتی حرفه ای به عنوان یک کشتی گیر خداحافظی کرد. اما در پیغام های اخیرش گفته که با دبلیودبلیوای قرارداد بسته تا در پشت صحنه حضور داشته باشد.او شانس خوبی برای جنرال منیجری به حساب می آید.

نظر شما در این مورد چیست؟ جنرال منیجری که ماه هاست ( به ظاهر ) با فرستادن ایمیل در ماندی نایت راء خودنمایی می کند چه کسی می تواند باشد؟ به نظر می رسد با نزدیک شدن به رسلمنیا 27 دبلیو دبلیو ای سرانجام نام او رو اعلام کند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 دی 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: اخبار،     |
نظرات()