نتایج مسابقات دبلیو دبلیو ای راو 20 دسامبر 2010 بصورت کامل:

دمیز وارد میشه و میشگه که باید به این که او مدت ها قهرمان میمونه عادت کنن. میگه شما انتظار داشتید رندی ببره ولی این اتفاق نیفتاد. الکس رایلی وارد میشه و میگه که اشکال دمیز رو خواهم گفت . ولی مز اینو قبول نمیکنه . مایکل کول وارد میشه و میگه کاری که اون دیشب در تی ال سی انجام داد بسیار کودکانه بود . دمیز میگه که اونا اشتباه میکنن و مهم اینه که اون هنوز قهرمانه . یک دختر بچه نشون داده میشه و میگه که میز بهتره تغییر کنه چون جان موریسن اونو شکست میده . میز میگه این طوری نیست چون اون آینده کمپانی هست و چون اون دیمز هست که در همین لحظه جان موریسن وارد میشه . موریسن میگه که میز خیلی احمقه ولی برای اون خوشحاله چون در آینده ای نزدیک اونو شسکت میده و قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای میشه . دیمز میگه که اون همیشه از موریسن بهتر بوده . رایلی به موریسن حمله میکنه و شیمس وارد میشه موریسن رو میزنهو جری لالر نیز وارد میشه و رایلی رو میزنه . جنرال منیجر اعلام میکنه که د مین ایونت امشب شیمس و دمیز و رایلی در برابر رندی و موریسن و لالر قرار میگیرن و دمیز در حال خارج شدن از آرنا بود که رنید به او یک کلوزلاین میزنه .

1-ملینا در برابر آلیشا فاکس در برابر ایو تورس (   #1 Contender's Triple Threat Match for Divas C )

بازی به صورت سه نفره برای دیدار با ناتالیا قهرمان دیواز برگزار میشد . هر سه دیوا وارد شدند و بازی آغاز شد . فاکس کنترل بازی رو در دست میگیره و یک ضربه به ملینا میزنه و ایو رو به بیرون رینگ پرتاب میکنه . ملینا با یک ضربه به پشت ایو قصد رول آپ او رو داره ولی فاکس مانع مشه . بازی ادامه پیدا میکنه و در یک  صحنه ایو قصد پرتابا خود بر روی فاکس رو داره ولی موفق نمیشه و ملینا فاکس رو ین میکنه و پیروز این مسابقه میشه . بعد از مسابقه ناتالیا وارد میشه و قصد دست دادن با ملینا رو داره ولی ملینا یک چک به او میزنه وآرنا رو ترک میکنه .

برنده مسابقه : ملینا ( #1 Contender for Divas Championship )

2-دنیل برایان در برابر ویلیام ریگال  

بازی آغاز میشه و برایان یک ضربه به ریگال میزنه و ریگال به بازی برمیگرده و چند ضربه به برایان میزنه . برایان از بالای طناب خودشو بر روی ریگال پرت میکنه ولی ریگال با یک کلوزلاین برایان رو نقش به زمین میکنه . ریگال فینیشر خودشو اجرا میکنه ومیره برای کاور ولی موفق نیست و میره برای سابمیشن ولی برایان رهایی پیدا میکنه . برایان چند ضربه به ریگال میزنه و میره برای سابمیشن و موفق میشه ریگال رو تپ اوت کنه . ریگال رینگ رو ترک میکنه و برای او دست میزنه و خواهران بلا وارد رینگ میشن و پیروزی برایان رو جشن میگیرن .

برنده مسابقه : دنیل برایان

3-سنتینو مارلا و تامینا در برابر تد دیبیاسی و ماریس

این بازی به صورت میکسد تگ تیم مچ برگزار میشه . هر دو تیم وارد میشن و بازی آغاز میشه . در ابتدا بازی مارلا میخواد فینیشر خودشو اجرا کنه ولی تد یک ضربه به او میزنه. تد یک دراپ کیک به مارلا میزنه و لی نمیتونه پین کنه .  مارلا به بازی برمیگرده و یک ضربه با سر به سینه ی تد میزنه . مارلا میخواد فینیشر بزنه ولی تد با ماریس تگ میکنه . ماریس یک چک به مارلا میزنه و تامینا وارد میشه و پس از زدن ماریس یک اسپلش بر روی او میزنه و به همراه مارلا برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : سنتینو مارلا و تامینا

جان سینا وارد میشه و میگه که ترسیده چون برای اولین بار نکسس نمیتونن در راء حضور داشته باشن سپس یک پسری که تی شرت ما از سینا بدمون میاد رو بر تن داره بغل میکنه . او چند صحنه از دیشب پخش میکنه و صحنه ضر به زدن به وید برت با صندلی رو از چند دوربین مشاهده میکنه . او میگه که خیلی طول کشید تا تمام اعضای نکسس رو از پا دربیاره ولی الان موفق شده و میتونه برای برنده شدن رویال رامبل و رفتن به رسلمنیا تلاش کنه . ویکی گررو به همراه دالف زیگلر وارد میشه . ویکی میخواد صحبت کنه ولی تماشاگرها به او فحش میدن . سینا از اونا میخواد تمومش کنن ولی اونا این کارو انجان نمیدن . سرانجام اون صحبت میکنه و میگه که سینا تنها کسی نیست ک دیشب پیروز شد . تماشاگرها دوباره شروع میکنن به بو کردن . سینا یک کلیپ از کینگ نشون میده که ویکی رو مسخره میکنه . ویکی ناراحت میشه و میگه که سینا باید از او عذرخواهی کنه یا دالف به او حمله میکنه . کینگ و سینا چند جوک درباره او میگن . دالف شروع میکنه به دفاع کردن از ویکی . سینا میگه قضیه این نیست و ویکی یک چک به او میزنه . جنرال منیجر اعلام میکنه که دالف باید در مقابل سینا قرار بگیره .

4-دالف زیگلر در برابر جان سینا  

بازی آغاز میشه و سینا رو دالف کار میکنه . دالف به بازی برمیگرده و یک سوپلکس به سینا میزنه و سپس چند ضربه در کنار رینگ به او میزنه . سینا یک سوپلکس به دالف میزنه و میره برای ای ای ولی دالف اونو با یک فیس باستر ریورس میکنه . سینا یک ساید اسلم میزنه به او میزنه . سینا شروع میکنه به زدن شولدر برک و 5 ناکل شافل و میره برای ای ای ولی دالف اونو با اسلیپر ریورس میکنه . سینا مقاومت میکنه و میره برای اس تی اف . ویکی وارد رینگ میشه در حالی که دالف تپ اوت میکنه ولی داور اونو نمیبینه و بازی ادامه پیدا میکنه و دالف یک زیگ زگ به سینا میزنه و میره برای کاور ولی موفق نیست . دالف کمربند خودشو برمیداره و میره برای ضربه زدن به سینا ولی سینا اونو با یک ای ای ریورس میکنه . پانک وارد میشه و با یک صندلی به سینا ضربه میزنه و رینگ رو ترک میکنه .

برنده مسابقه : جان سینا

5- رندی اورتن و جان موریسن و جری لالر در برابر شیمس و دمیز و الکس رایلی

رایلی و رندی بازی رو شروع میکنن . رندی یک لگ دراپ به رایلی میزنه و با موریسن تگ میکنه و او یک کلوزلاین به رایلی میزنه و با جری تگ میکنه . رایلی به بازی برمیگرده و با میز تگ میکنه . شیمس وارد میشهو روی جری کار میکنه . سرانجام جری با موریسن تگ میکنه . موریسن وارد میشه و چند کیک به شیمس میزنه ومیره برای استار شیپ پین ولی شیمس ریورس میکنه . میز وارد میشه و روی موریسن کار میکنه . موریسن به بازی برمیگرده و میخواد تگ کنه ولی موفق نیست . جری سر داور رو گرم میکنه و رندی یک ضربه به شیمس میزنه . سپس هر دو استار تگ میکنن . رندی و میز وارد میشن و رندی بهتر عمل میکنه . رایلی وارد رینگ میشه ولی رندی به او یک آر کی او میزنه . میز به او یک بوت میزنه ورندی تگ میکنه . جری وارد میشه و روی میز کار میکنه . رندی وارد میشه و یک آر کی او به میز میزنه . جری کاور میکنه .

برنده مسابقه : رندی اورتن و جان موریسن و جری لالر

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج راو،     |
نظرات()