نتایج مسابقات پی پی وی تی ال سی 2010 بصورت کامل:

1- دالف زیگلر در برابر کوفی کینگستون در برابر جک سوئگر ( Triple Threat Ladder Match for IC )

هر سه استار یکی پس از دیگری وارد میشن و داور زنگ بازی رو به صدا در میاره . در ابتدای بازی زیگلر سعی داره از نردبان بالا بره ولی سوئگر و کوفی اونو به بیرون رینگ پرتاب میکنن . سپس نردبان به مچ دست سوئگر برخورد میکنه و یک پزشک او رو در بیرون رینگ معالجه میکنه . ویکی گررو وارد رینگ میشه و سعی داره از نردبان بالا بره ولی کوفی مانع میشه و خودش از نردبان بالا میره و در همین لحظه زیگلر نیز وارد رینگ میشه و از نردبان بالا میره . سوئگر  نردبان ضربه ای رو به کوفی میزنه . پس از چند صحنه کوفی و دالف به بالای نردبان میرن و کوفی دالف رو به پایین میندازه ولی دالف دوباره از نردبان بالا میره و موفق میشه کمربند رو از بالای رینگ برداره .

برنده مسابقه : دالف زیگلر

2- بت فینیکس و ناتالیا در برابر لی کول ( Divas Tag Team Tables Match )

همه ی دیواها وارد میشن بازی آغاز میشه . در درون رینگ میز مخصوص لی کول با عکس خودشون وجود داره . مدتی بعد لی کول درصدد زدن سوپلکس به ناتالیا بر روی میز هستند ولی میز شکسته نیمشه و سپس ناتالیا به بالای رینگ میره وخودشو روی لی کول بر روی میز میندازه و پیروز این مسابقه به همراه بت فینیکس میشه .

برنده مسابقه : بت فینیکس و ناتالیا

3- سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو در برابر جاستین گابریل و هیت اسلیتر ( WWE Tag Team Championship Match )

هر دو تیم وارد میشن و داور بازی رو آغاز میکنه . مدتی از بازی میگذره و مک گیلیکاتی وارد رینگ میشه و یک ضربه به پای سنتینو وارد میکنه . داور نیز این صحنه رو مشاهده میکنه و بازی رو با قانون دی کیو به نفع مارلا و کازلاو اعلام میکنه . سپس وید برت وارد میشه و با صندلی چند ضربه به مارلا و کازلاو میزنه .

برنده مسابقه : سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو ( با قانون DQ )

4- جان موریسن در برابر شیمس ( #1 Contender's Ladder Match For WWE Championship )

هر دو استار وارد میشن و داور زنگ بازی ذو به صدا درمیاره . شیمس در ابتدای بازی سعی داره از نردبان بالا بره ولی موفق نیست . سپس شیمس موریسن رو به طرف نردبان پرتاب میکنه ولی موریسن از زیر نردبان نکل میره . سپس موریسن یک ضربه با پا به سر شیمس میزنه . سپس از بالای نردبان خودشو بر روی شیمس پرتاب میکنه . در یک صجنه موریسن در حال بالا رفتن از نردبان هست که شیمس نردبان رد هل میده ولی موریسن با استفاده از طناب دوباره با نردبان به سر جای قبلی بازمیگرده و یک ضربه به سر شیمس میزنه و قرارداد رو از بالای نردبان برمیداره .

برنده مسابقه : جان موریسن ( #1 Contender for WWE Championship  )

5- رندی اورتن در برابر دمیز ( Tables Match for WWE Championship )

هر دو استار وارد میشن و بازی آغاز میشه . پس از گذشت 10 دقیقه اولین میز به رینگ آورده میشه . رندی قصد داره به میز یک سوپلکس بزنه ولی دمیز به میز برخورد نمیکنه و بازی همچنان ادامه داره . در همین لحظه رایلی وارد رینگ میشه و مانع انجام کار رندی مشه . چند دقیقه بعد دوباره وارد میشه و این دفعه داور به او تذکر میده . دفعه بعد رندی به او یک آر کی او میزنه . سپس رندی با یک پاوربامب او رو بر روی میز پرتاب میکنه . سپس میز وارد میشه و فینیشر خودشو بر روی رندی اجرا میکنه و رایلی رو به بیرون رینگ میبره و رندی بر روی میز شکسته . سپس داور با دیدن این صحنه بازی رو به سود میز به پایان میرسونه ولی پس از دیدن صحنه آهسته بزی رو دوباره آغاز میکنه . دمیز وارد رینگ میشه و رایلی به بیرون رینگ بر روی رندی پرتاب میکنه و رندی به میز برخورد میکنه و میز شکسته میشه و داور بازی رو به نفع دمیز به پایان میرسونه .

برنده مسابقه : دمیز

6- کین در برابر اج در برابر ری میستریو در برابر آلبرتو دل ریو ( Fatal 4 Way TLC Match for WHC )

بازی آغاز میشه . اج از بالای نردبان بر روی کین خودشو پرتاب میکنه و کین به میز برخورد میکنه . در درون رینگ دل ریو و ری در حال زدن یکدیگر هستند . در این لحظه اج وارد میشه و به هر دو اسپیر میزنه . سپس اج در حال بالا رفتن از نردبان هست که کین مانع این کار میشه . کین با صندلی یک ضربه به اج میزنه . ری خودشو بر روی کین پرتاب میکنه . سپس ری یک 619 به دل ریو میزنه و آماده میشه تا یک 619 به اج بزنه ولی اج او رو با صندلی نقش به زمین میکنه . اج از نردبان بالا میره ولی دل ریو مانع این کار میشه . سپس ری یک نردبان دیگر به داخل رینگ میاره  واز اون بالا میره . از نردبان دیگر هم اج بالا میره . هر دو استار بر روی زمین میفتند . ریکاردو گزارشگر دل ریو وارد رینگ میشه و سعی داره از نردبان بالا بره ولی کین به او یک چوک اسلم میزنه در همین لحظه اج وارد میشه و یک اسپیر به کین میزنه و موفق میشه از نردبان بالا بره و کمربند رو بدست بیاره .

برنده مسابقه : اج ( قهرمان جدید سنگین وزن جهان )

7- جان سینا در برابر وید برت ( Chairs Match )

هر دو استار وارد میشن و بازی رو آغاز میکنن . تماشاگرها سینا رو تشویق میکنن . بازی به بیرون رینگ و به ورودی آرنا کشیده میشه . در آنجا برت قصد داره یک پاوربامب به جان سینا بزنه ولی جان سینا اونو با یک بک دراپ ریورس میکنه و هر دو استار وارد رینگ میشن و بازی ادامه پیدا میکنه . سینا چند حرکت زیبا بر روی برت اجرا میکنه . ولی برت پس از این حرکت ها با یک ضربه با صندلی جان سینا رو نقش به زمین میکنه . سینا به بازی برمیگرده و کنترل بازی رو در دست میگیره . او 6 صندلی در رینگ میچینه و یک اتیتود اجاسمنت بر روی برت روی اون صندلی ها میزنه . سپس میره برای کاور و برنده مسابقه میشه .

برنده مسابقه : جان سینا

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج پی پی وی،     |
نظرات()