نتایج دابلیو دابلیو ای اسمك داون 17 دسامبر 2010:

شوء اسمك داون این هفته آخرین مسابقه رسمی كمپانی قبل از پی پی وی TLC بود كه بامداد چهارشنبه گذشته به انجام رسید و جمعه شب از شبكه های مختلف تلویزیونی در جهان پخش شد. مسابقه اسمك داون این هفته در لس آنجلس برگزار شد و شاهد مسابقات و اتفاقات زیبایی در این هفته بودیم كه از مهم ترین آن می توان به تغییر مسابقه پی پی وی TLC برای كسب كمربند قهرمانی سنگین وزن جهان اشاره كرد كه به مسابقه چهار نفره (فتال فور وی) بین ادج، ری میستریو، آلبرتو دلریو و كین تغییر پیدا كرد. با هم مسابقات برگزار شده در اسمك داون این هفته را مرور كوتاهی می كنیم:


 

ابتدا موزیك ادج می شود و او وارد رینگ می شود و میكروفون را گرفت و صحبت هایی را درباره مسابقه یكشنبه TLC انجام داد. او در بخشی از صحبت هایش گفت: كه من در TLC بهترینم و مطمئن هستم كین را می برم و برای دهمین بار قهرمان سنگین وزن جهان می شوم. سپس مایكل كول گفت كه دمیز برای ادج پیغامی فرستاده است كه در آن گفته است كه امشب ادج را نابود خواهم كرد.


مسابقه اول: كوفی كینگستون و كاوال در مقابل دالف زیگلر و جك سواگر

در بازی اول شاهد یك مسابقه تگ تیم بودیم كه در آن تیم كاوال و كینگستون در برابر تیم زیگلر و سواگر قرار گرفتند. بازی آغاز می شود و جك سواگر و كاوال كار را آغاز می كنند. در این بین جك سواگر بهتر كار می كند. در ادامه كینگستون و زیگلر نیز چندین بار به بازی آمدند كه برتری نسبی از آن كوفی كینگستون بود. در ادامه در حالی كه كینگستون و زیگلر با هم درگیر بودند، كوفی فینیشر خودش را روی زیگلر زد و تیم خود را برنده بازی كرد.

برنده مسابقه: كوفی كینگستون و كاوال

در پرومویی دمیز دیده می شود كه با جك كورپلا در حال مصاحبه كردن است. او در بخشی از صحبت هایش گفت: كه در هفته های گذشته سرم شلوغ بوده و او گفت: كه این هفته رندی اورتن را روی میز خرد خواهد كرد.

جی تی جی بعد از این بازی به رینگ آمد و صحبت هایی را كرد. اكثر این صحبت ها در مورد پی پی وی تی ال سی بود كه بیشتر حالت طنز داشت.
در بك استیج كلی كلی دیده می شود كه در جلوی آینه ایستاده است كه درو مك اینتایر در كنار او ظاهر می شود و صحبت هایی را با هم انجام می دهند. مك اینتایر می خواهد كه كلی كلی در بازی های درو همراه او باشد اما كلی قبول نمی كند. در نهایت مسئله با دخالت كاتلین ختم شد.
در صحنه ای دیگر ویدئویی از كودی رودز پخش می شود كه این بار در مورد نگهداری و خشك كردن مو و ریش صحبت می كند و مثل همیشه به خود می نازد.


مسابقه دوم: دشینگ كودی رودز در مقابل كریس مسترز

كریس مسترز كه در هفته گذشته رودز را در مورد صورتش مسخره كرده بود و به او در رینگ حمله كرده بود این هفته در یك مسابقه به مصاف رودز رفت. بازی كوتاهی بین این دو برگزار شد و در حالی كه كریس مسترز تسلط كامل را بر بازی داشت در یك غفلت كودی رودز فینیشر خودش را روی مسترز زد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه: دشینگ كودی رودز

مسابقه سوم: ری میستریو در مقابل دمیز

قهرمان جدید كمربند WWE این هفته مهمان لیگ اسمك داون بود و در یك مسابقه به مصاف ری میستریو رفت. بازی آغاز می شود و در ابتدا هر دو سوپراستار با احتیاط كار را دنبال می كنند. در ادامه دمیز بهتر كار كرد و برتری خوبی نسبت به میستریو داشت. در یك صحنه در حالی كه میستریو در حال زدن 619 بود ، الكس رایلی حواس داور را پرت كرد و از آن سمت آلبرتو دلریو در بازی دخالت كرد و نگذاشت كه میستریو فینیشر خودش را بر روی دمیز بزند. حالا میستریو ضربه ای را به دلریو كه در كنار رینگ بود زد و او را بر روی زمین انداخت. در حالی كه میستریو از روی طناب ها در حال پریدن بر روی دمیز بود ، میز پای خود را بلند كرد و به شكم میستریو كوبید. سپس كاور را انجام داد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه: دمیز

پس از پایان این بازی، آلبرتو دلریو به ری میستریو حمله كرد و او را مورد هجوم خود قرار داد. در همین حال ادج وارد استادیوم شد و به دلریو حمله كرد. سپس دمیز به ادج حمله كرد و او را زد. در ادامه در حالی كه میستریو با دلریو و دمیز با ادج درگیر شده بودند، تدی لانگ وارد استادیوم شد و یك بازی تگ تیم را برای امشب مشخص كرد.


 

در بخشی دیگر از مسابقه این هفته، لیكول وارد رینگ شدند و در مورد مسابقه میز خود در روز یكشنبه برابر ناتالیا و بث فینیكس صحبت كردند. آن ها در بخشی از صحبت های خود گفتند: كه جنرال منجر راء یك شخص بی عقل است چون در تاریخ كمپانی، هیچ وقت مسابقه ای به صورت میز بین دیواها برگزار نشده است. در ادامه ناتالیا و بث فینیكس با یك میز كادو شده وارد رینگ می شوند و صحبت هایی را در جواب به لیكول انجام دادند. در ادامه كه صحبت ها زیاد شد، فینیكس و ناتالیا كادوی میز را باز كردند كه روی میز عكس كاریكاتور لیلا و میشل مك كول نقاشی شده بود. لیكول كه از این عكس بسیار عصبانی شده بودند، به ناتالیا و فینیكس حمله كردند. در نهایت فینیكس و ناتالیا سعی كردند كه روی میز به لیلا یك سوپلكس بزنند اما میشل ، لیلا را نجات داد.


مسابقه چهارم: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو در مقابل چاوو گوئررو و تایلر ركس

این بار چاوو ، تایلر ركس را برای تگ تیم خود انتخاب كرده بود. بازی آغاز شد و در ابتدا سانتینو مارلا و تایلر ركس با هم درگیر شدند. در این بین ركس خیلی عالی كار كرد و حتی كازلاو را هم زد. اما در زمان حضور چاوو ، او بسیار بد كار میكرد و خیلی راحت كتك میخورد. در صحنه ای سانتینو مارلا با اجرای كبرا روی چاوو توانست برنده بازی شود.

برنده مسابقه: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو

مسابقه پنجم: آلبرتو دلریو و دمیز در مقابل ادج و ری میستریو

در مین اونت این هفته اسمك داون شاهد یك مسابقه جذاب و دیدنی بودیم. بازی آغاز می شود و دمیز و ادج با هم درگیر می شوند. در این بین میز بهتر كار می كند و با دلریو چند بار تگ می كند كه موفق هم بودند. تا این كه ادج توانست دمیز را بزند و با میستریو تگ كند. اما در ادامه باز هم این میز بود كه مقابل میستریو برتر بود. حالا دلریو با میز تگ می كند و به میستریو حمله می كند. در این بین دلریو خیلی راحت به میستریو حمله می كند و او را به گوشه و زمین كنار رینگ می كوبد. در ادامه در حالی كه هر دو استار تلاش برای تگ می كردند، میز و ادج وارد شدند كه ادج خیلی بهتر از میز كار كرد و فینیشر های خود را یكی پس از دیگری روی میز اجرا كرد. ادج در حال آماده شدن برای زدن اسپیر به دمیز بود كه الكس رایلی پای او را گرفت و دمیز از پشت به ادج حمله كرد. این بار هم ادج موفق بود و DDT را به میز زد و برای كاور رفت كه دلریو دخالت كرد و اجازه نداد كه ادج ، میز را كاور كند. ناگهان دوربین به بك استیج رفت و مسئولین استادیوم دیده می شوند كه یكی پس از دیگری به شدت احساس درد می كنند و روی زمین افتادند كه در نهایت كین دیده می شود كه به سمت استادیوم می رود. دوربین بار دیگر به رینگ بازگشت، میستریو 619 را روی میز اجرا كرد و در ادامه ادج به وی اسپیر زد. در همین لحظه به طور ناگهانی آتشی زده شد و كین با عصبانیت هر چه تمام تر وارد استادیوم شد و خودش را به رینگ رساند. در این جا كین و ادج با هم درگیر می شوند و دعوای آن ها به جایی می رسد كه تمام سوپراستار های حاضر در شوء امشب وارد رینگ می شوند تا این دو را جدا كنند. در كنار رینگ نیز دلریو به میستریو حمله كرد و مك اینتایر هم به این جمع اضافه شد و میستریو را زد. در نهایت كین و ادج ، استارهایی را كه آن ها را گرفته بودند را یكی یكی زدند. در انتها كین یك چوك اسلم به زك رایدر زد و از پشت ادج به او یك اسپیر زد. در حالی كه درگیری ها و دعوای ادج و كین هم چنان ادامه داشت ، شوء اسمك داون ان هفته به پایان رسید.
برنده مسابقه: بدون برنده

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج اسمکدان،     |
نظرات()