نتایج دابلیو دابلیو ای راء 13 دسامبر 2010:
مسابقه ماندی نایت راء این هفته ویژه اسلمی آواردز 2010 بود كه بامداد سه شنبه به وقت ایران در نیو اورلئان برگزار شد. در این شوء ویژه كه استثنائا 3 ساعته برگزار شد برندگان عناوین مختلف انتخاب شدند كه در زیر با هم نتایج و اتفاقات مسابقه این هفته را مرور كوتاهی می كنیم:

انتخاب شوك سال:

ابتدا David Arquette قهرمان اسبق WCW وارد استادیوم می شود تا اولین جایزه امشب را بدهد. پس از این كه او صحبت هایی در مورد خود و اریك بیشاف انجام داد ، ویدئو های مخصوص نامزد بهترین شوك سال پخش می شود. 4 اتفاق پخش می شود: 1- نكسوس در راء برای اولین بار حضور پیدا كرد و حمله كردند. 2- رندی اورتن به كریس جریكو پانت كیك زد و موجب مصدومیت وی شد. 3- پاول بریر به آندرتیكر خیانت كرد. 4- دمیز كیف مانی این د بانك خود را در بازی با اورتن كش كرد. در پایان حضور نكسوس در رآء انتخاب و برنده شد. حالا وید برت به عنوان مسئول و سردسته نكسوس برای گرفتن جایزه به رینگ میاد و صحبت هایی را انجام می دهد. او در بخشی از صحبت های خود گفت: قدرت این كه جان سینا را دوباره استخدام كنم دارم اما خبر خوشی را به تماشاگران داد و گفت: در پایان امشب تصمیم خود مبنی بر این كه سینا را بار دیگر استخدام كنم یا خیر، اعلام خواهم كرد. در حالی كه برت در حال ترك رینگ بود، ایمیلی از سوی جنرال منجر راء می آید و جی ام اعلام می كند كه امشب مسابقه ای بین وید برت و بیگشو برگزار خواهد شد و این مسابقه برای امشب تصویب شد.
برنده شوك سال: نكسوس


مسابقه اول: وید برت در مقابل بیگشو
مسابقه بین برت و بیگشو آغاز می شود. در ابتدا وید برت مشغول حرف زدن با بیگشو و بهانه آوردن است. در همین حال یك ضربه به چشم های بیگشو می زند و در ادامه یك آپرهند روی بیگشو اجرا می كند و برت مسلط بر بازی است. اما بیگشو خیلی سریع به بازی برگشت و برت را مورد حملات خود قرار می دهد. در صحنه ای وید برت در حالی كه مشغول كتك خوردن از بیگشو غول پیكر بود از رینگ خارج شد و جایزه خود را برداشت و در حال ترك استادیوم بود. در پایان پس از شمارش های داور و عدم حضور برت در رینگ ، بیگشو با قانون كانت اوت برنده این مسابقه می شود.
برنده مسابقه: بیگشو

انتخاب منفورترین لحظه سال:
ابتدا كلی كلی و تایسون كید برای دادن این جایزه به برنده وارد رینگ می شوند.ویدئو 4 صحنه برگزیده برای دریافت این جایزه پخش می شود: 1- درو مك اینتایر به جنرال منجر اسمك داون یعنی تدی لانگ حمله كرد. 2- مستر مك مكمن با پای خود به شكم برت هارت ضربه ای زد. 3- كین، آندرتیكر را زنده به گور كرد. 4- سی ام پانك برای دختر ری میستریو در روز تولد وی در رینگ آواز خواند. در نهایت سی ام پانك برنده این جایزه شد و صحبت هایی را در مورد اون اتفاق انجام داد و در پایان مایكل كول را در آغوش گرفت.
برنده منفورترین لحظه سال: سی ام پانك

مسابقه دوم: دنیل برایان در مقابل كوفی كینگستون در مقابل دالف زیگلر در مقابل تد دیبیاسی
در این بازی خواهران بلا توینز ، ویكی گوئررو و ماریس نیز در كنار رینگ حضور داشتند. این مسابقه به صورت چهار نفره برگزار شد. در ابتدا دالف زیگلر و دنیل برایان با هم درگیر شدند و هر كدام برای نیرفال تلاش می كنند. حالا كوفی یك هات تگ می كند و روی زیگلر بوم دراپ و سپس ترابل این پارادایس را اجرا می كند. حالا كوفی كینگستون كاور می كند كه در این جا تد دیبیاسی سعی می كند تا كاور را به هم بزند اما دیر می رسد و كوفی كینگستون برنده بازی می شود.
برنده مسابقه: كوفی كینگستون

انتخاب بهترین لحظه مهمانان سال:
ابتدا سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاف وارد رینگ می شوند تا جایزه را اهدا كنند. حال ویدئو 4 صحنه برگزیده پخش می شود: 1- در مسابقه ای پی وی هرمن در مقابل دمیز قرار گرفت. 2- وین بریدی از رندی اورتن یك آر كی او خورد. 3- مایك تایسون به كریس جریكو یك مشت زد. 4- ویلیام شاتنر انترانس ورودی را اجرا كرد. در نهایت وین بریدی برنده این جایزه شد. سپس ویدئویی كه قبلا ضبط شده بود و وی جایزه خود را دریافت كرده بود، پخش شد و او صحبت هایی را در مورد گذشته خود انجام داد.
برنده بهترین لحظه مهمانان سال: وین بریدی

در بك استیج اعضای نكسوس را می بینیم كه در حال گفتگو با یكدیگر هستند. دیوید اوتانگو می گوید: كریر برت به تنهایی خوب نیست. در پایان وید برت گفت: امشب تصمیم قطعی خود را درباره جان سینا می گیرم.

مسابقه سوم: مارك هنری در مقابل كودی رودز
مسابقه آغاز می شود و مارك هنری در ابتدا خیلی راحت كودی رودز را مورد حمله خود قرار میداد. كودی رودز كه چندان از كتك خوردن های مداوم خود راضی نیست به سمت هنری می رود تا به او حمله كند اما هنری با یك بیگ اسپلش از او پذیرایی می كند. حالا كودی از روی طناب ها یك كیك به هنری می زند و سپس ضربه ای دیگر از روی طناب ها این بار با زانو به مارك هنری می زند و پس از كاور، برنده بازی می شود.
برنده مسابقه: كودی رودز

انتخاب زیبا و جالب ترین لحظه سال:
ابتدا جری لاور و ویكی گوئررو وارد استادیوم می شوند تا جایزه را بدهند. حالا 4 ویدئوی برگزیده پخش می شوند: 1- رندی اورتن یك RKO در هوا به ایوان بورن زد. 2- جان موریسون یك دایو از بالای قفس روی دنیل برایان و دمیز رفت. 3- كوفی كینگستون از بالای نردبان روی درو مك اینتایر كه روی میز قرار داشت پرید. 4- جان سینا یك AA از بالای ماشین روی باتستا زد. در نهایت این جایزه را جان سینا برد. حالا وید برت به رینگ می آید و جایزه جان سینا را می گیرد. برت گفت: تا زمانی كه جان سینا نیاید و با من رو به رو نشود تصمیم خود را درباره او اعلام نمی كنم. در همین لحظه جان سینا از میان جمعیت تماشاگران خودش را به رینگ می رساند. وید برت حالا درباره تصمیم خود درباره سینا می گوید. او گفت: سینا به دو شراط دوباره استخدام خواهد شد. اول این كه در پی پی وی TLC در مقابل من در یك بازی تی ال سی حاضر شود و مسابقه بدهد. دوم این كه در یك مسابقه، امشب به مصاف دیوید اوتانگو برود. سینا نیز هر دو شرط را قبول می كند و بار دیگر به كمپانی WWE به طور رسمی باز می گردد. حالا اعضای نكسوس وارد رینگ می شوند و به تلافی هفته های گذشته راء به سینا حمله می كنند. وید برت نیز یك صندلی می آورد و ضربه ای را به سینا می زند. در نهایت نكسوس رینگ را ترك كردند.
برنده جالب ترین لحظه سال: جان سینا

انتخاب ریكشن سال:
ابتدا این بار هم David Arquette وارد رینگ می شود تا این جایزه را هم او به برنده بدهد. سپس 4 ویدئوی برگزیده شده پخش می شوند: 1- زنی كه پس از باخت شاون مایكلز در مقابل آندرتیكر در رسلمنیا گریه كرد. 2- بعضی از تماشاگران بهت زده كه مشخص نشد از چه بابت به این حال درآمده بودند! 3- پسركی كه به پیوستن جان سینا به نكسوس ریكشن نشان داد. 4- دختر بچه ای شیطان كه باز هم مشخص نشد برای چه رویدادی است! در نهایت همان دختر بچه شیطانی كه نام او Kaylie بود برنده این جایزه شد. سپس دختر بچه همراه با پدرش برای دریافت جایزه وارد رینگ می شوند. حالا در این لحظه دمیز وارد استادیوم می شود و با آن دختر بچه صحبت می كند. او گفت: كه جایزه ات را به طور امانت به من بده و آن دختر بچه هم این كار را كرد. سپس دمیز صحبت هایی را انجام داد كه به بخشی مهمی از آن كه گفت: باید استار سال انتخاب شود، اشاره كرد. در این لحظه ایمیلی از سوی جنرال منجر راء می آید كه جی ام گفت: دمیز و رندی اورتن امشب در بازی هایی جداگانه به مصاف قهرمانان سابق جهان خواهند رفت.
برنده ریكشن سال: دختر بچه ای با نام Kaylie

مسابقه چهارم: دمیز در مقابل ری میستریو
این مسابقه به صورت نان تایتل مچ برگزار می شود. هر دو استار وارد رینگ می شوند. بازی آغاز می شود و در ابتدا در كنار رینگ ری میستریو روی دمیز اسپلش را اجرا می كند. در این جا آلبرتو دلریو به بازی می آید و حواس ری میستریو را پرت می كند. دمیز از فرصت استفاده كرد و به میستریو حمله كرد. بار دیگر میستریو به بازی برمی گردد و بهتر از دمیز كار می كند و چند نیرفال را نیز در طول بازی انجام داد. پس از چند بار كه الكس رایلی و آلبرتو دلریو حواس ری میستریو را پرت كردند دمیز بالاخره توانست میستریو را پین كند و برنده بازی شود.
برنده مسابقه: دمیز

دوباره در این لحظه پس از بازی، ایمیلی از سوی جنرال منجر راء می آید و او حریف رندی اورتن در بازی امشب را مشخص می كند. جی ام گفت كه اورتن امشب به مصاف قهرمان سابق WCW یعنی داوید آركوئته به همراه الكس رایلی در یك هندیكپ مچ خواهد رفت.

انتخاب بحرانی ترین لحظه سال:
ابتدا ادج برای اهدای جایزه ششم وارد استادیوم می شود وبا استقبال تماشاگران مواجه می شود. سپس ناگهان آهنگ كریستین نیز زده می شود و او نیز به استادیوم می آید تا با ادج با هم جایزه را بدهند. سپس 4 ویدئوی نهایی پخش می شوند: 1- آلبرتو دلریو با صندلی بازوی ری میستریو را مصدوم كرد. 2- باتیستا از WWE كناره گیری كرد. 3- بیگشو مدال ها و افتخارات جك سواگر را خراب كرد. 4- ادج لپ تاپ جنرال منجر راء را خراب كرد و شكاند. در نهایت ادج برنده این جایزه شد. پیش از انتخاب ادج ، كریستین ایمیلی روی گوشی خود از جنرال منجر راء دریافت كرد كه در آن جی ام راء از ادج شكایت كرده بود.
برنده بحرانی ترین لحظه سال: ادج

مسابقه پنجم: شیموس در مقابل جان موریسون
این مسابقه بسیار كوتاه برگزار شد به طوری كه در كمتر از 40 ثانیه به پایان رسید! در ابتدای بازی موریسون به شیموس حمله كرد. سپس شیموس یك اسپیر به نردبان در كنار رینگ به جان موریسون زد. در حالی كه داور در حال شمردن شماره ها بود و دو كشتی گیر در بیرون از رینگ با هم درگیر بودند، شمارش به پایان رسید و داور زنگ بازی را به صدا درآورد و بازی بدون برنده به پایان رسید.
برنده مسابقه: بدون برنده

در این لحظه ایمیلی از سوی جنرال منجر راء می آید و جی ام در ایمیل خود گفته است: جان موریسون و شیموس در پی پی وی TLC برای كسب شماره یك كمربند قهرمانی WWE به مصاف هم خواهند رفت. در این جا باز هم شیموس و جان موریسون با هم درگیر شدند.

انتخاب مسخره ترین لحظه سال:
ابتدا جی تی جی و ویلیام ریگال برای دادن این جایزه به برنده وارد رینگ می شوند. سپس 4 ویدئوی برگزیده شده پخش می شوند: 1- سی ام پانك سعی می كرد كه ماسك روی صورتش را نگه دارد اما بیگشو آن را درآورد. 2- سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو با هم رقصیدند. 3- می یانگ در مقابل تیم لیكول به برتری رسید. 4- بث فینیكس در رویال رامبل با بوسیدن گریت كالی را حذف كرد. در نهایت جایزه را لیكول برد.
برنده مسخره ترین لحظه سال: لیكول

مسابقه ششم: دیوا بتل رویال برای انتخاب دیوای سال
مسابقه آغاز می شود و تمام دیوا های كمپانی در رینگ حضور دارند. به سرعت اكثر دیوا ها حذف می شوند. بیشتر دیوا ها روی لیكول كار می كنند و سعی بر حذف این دو خواهر دارند اما موفق نیستند. بث فینیكس توانست با یك گلم اسلم از روی طناب ها ملینا را حذف كند. بعد از ملینا، لیلا نیز توسط فینیكس حذف شد. اما لیلا بلافاصله برگشت و به میشل مك كول كمك كرد تا بث فینیكس را حذف كند كه همین اتفاق نیز افتاد. در پایان میشل مك كول ، ناتالیا را حذف كرد و دیوای سال شد.
برنده مسابقه: میشل مك كول

در این لحظه پس از پیروی میشل در مقابل ناتالیا ایمیل دیگری از سوی جنرال منجر راء آمد و جی ام در ایمیل خود گفته است: ناتالیا و بث فینیكس تیم خواهند شد و بر سر كمربند قهرمانی دیواس به مصاف لیكول در پی پی وی TLC خواهند رفت كه میشل مك كول از این تصمیم جی ام راء بسیار خوش حال شد.

مسابقه هفتم: ادج در مقابل جك سواگر
مسابقه آغاز می شود و جك سواگر بر بازی تسلط لازم را دارد و انواع حركات را روی ادج پیاده می كند. بیشتر روی دنده ها و گردن ادج كار می كند. سواگر نیرفال را انجام می دهد اما ادج به بازی برمی گردد و در حالی كه می خواست حملاتش را شروع كند، سواگر خیلی زود او را كنترل كرد. حال سواگر انگل لاك را روی ادج اجرا می كند اما ادج خودش را آزاد می كند و در یك فرصت اسپیر را روی سواگر اجرا می كند و برنده بازی می شود.
برنده مسابقه: ادج

در بك استیج دمیز، الكس رایلی و داوید آركوئته دیده می شوند كه در حال صحبت با هم هستند. رایلی از دمیز گله می كند اما میز می گوید كه نگران نباش! امشب نشان خواهم داد كه اورتن را چگونه روی تیبل قرار میدم.

انتخاب لحظه سال:
ابتدا بیگشو وارد رینگ می شود تا جایزه را به برنده بدهد. 4 ویدئوی برگزیده پخش می شوند: 1- شیموس به تریپل اچ كه در حال صحبت در مورد خداحافظی شاون مایكلز بود، حمله كرد. 2- اسپیر بزرگ ادج در رسلمنیا 3- اخراج یا آزادی جان سینا از نكسوس 4- استریك در مقابل كریر ( بازی آندرتیكر در مقابل شاون مایكلز در رسلمنیا) در نهایت مسابقه بزرگ شاون مایكلز در مقابل آندرتیكر در رسلمنیا برای بار دوم جایزه گرفت و این بار جایزه لحظه سال را از آن خود كرد. در این لحظه شاون مایكلز در اسكربورد استادیوم ظاهر می شود و جایزه را قبول می كند. او گفت: من رفتم و بازنشسته شدم! دیگر بر نخواهم گشت و در پایان از همه به خاطر حمایتشان تشكر كرد.
برنده لحظه سال: شاون مایكلز در مقابل آندرتیكر

مسابقه هشتم: رندی اورتن در مقابل الكس رایلی و داوید آركوئته
دمیز در كنار رینگ آمده است و حضور دارد. در ابتدا آركوئته بهتر كار می كند و چندین بار با رایلی تگ كرد و اورتن را مورد حمله قرار می دادند. در گوشه رینگ الكس رایلی روی اورتن كار می كند. در این جا آركوئته حواس داور را پرت كرد و در همین حال رندی اورتن به بازی بازگشت و یك پاور اسم به رایلی می زند. در ادامه یك انگل اسلم را نیز روی رایلی اجرا می كند. حالا رندی خودش را برای زدن RKO آماده می كند و موفق به اجرای آن روی الكس رایلی می شود و پس از كاور، برنده بازی می شود. بلافاصله پس از این كه رندی ، رایلی را پین كرد دمیز داخل رینگ شد و اورتن حمله كرد. دمیز و آركوئته دو نفری یك میز را به رینگ آوردند و آماده زدن سوپلكس روی میز روی رندی اورتن شدند اما اورتن بدل كرد و به سرعت به هر دو حمله كرد. دمیز ترسید و از رینگ خارج شد اما اورتن ، آركوئته را گرفت و یك پاور بامب روی میز بر روی او اجرا كرد.
برنده مسابقه: رندی اورتن

انتخاب نقل قول سال:
در این قسمت كسی برای دادن جایزه به رینگ نیامد و این جایزه و انتخاب برنده به طور خودكار توسط مسئولین انجام شد. نقل قول های زیادی كاندید دریافت جایزه بودند كه از جالب ترین آن ها می توان به جمله رندی اورتن اشاره كرد كه گفته است: من حتی علاقه دارم روی مادربزرگم هم آر كی او بزنم تا كمربند قهرمانی WWE را به دست آورم. در نهایت برنده این جایزه مایكل كول اعلام شد كه نقل قول های جنرال منجر راء را می كرد.
برنده نقل قول سال: مایكل كول

انتخاب سوپر استار سال كمپانی:
مایكل كول در رینگ آماده است تا برترین سوپر استار سال كمپانی را اعلام كند. حالا در این لحظه تدی لانگ هم وارد رینگ می شود و در كنار كول آماده اعلام برترین سوپر استار هستند. نامزد های انتخاب بهترین سوپر استار سال چنین هستند: رندی اورتن - جان سینا - ری میستریو - كین - ادج و دمیز. در نهایت جان سینا مانند سال گذشته به عنوان برترین سوپراستار سال انتخاب و معرفی شد. سینا در رینگ حاضر شد و صحبت هایی را انجام داد. او به هوادارانش گفت: هرگز تسلیم نخواهد شد. حالا لیستی از لحظه های مهم جان سینا در سال میلادی جاری پخش می شود. در پایان سینا درباره نكسوس، وید برت و بازی امشب مقابل اوتانگو صحبت كرد.

مسابقه نهم: جان سینا در مقابل دیوید اوتانگو
در مین اونت شوء ویژه این هفته راء ، جان سینا كه به طور رسمی به كمپانی توسط وید برت برگشته بود به مصاف یكی از اعضای نكسوس رفت. این بازی بسیار كوتاه بود. بازی آغاز می شود و سینا تسلط كافی را بر بازی دارد و بهتر كار می كند. در ادامه اوتانگو تلاش كرد كه به بازی برگردد اما سینا نگذاشت و در هر بار او را مورد حمله خود قرار میداد. در نهایت جان سینا با استفاده از اس تی اف توانست اوتانگو را شكست دهد. اوتانگو تپ اوت كرد و سینا برنده بازی شد.
برنده مسابقه: جان سینا

پس از پایان بازی، جان سینا یك صندلی برداشت و ضربه ای را با آن به اوتانگو زد. این در حالی بود كه وید برت تنها نظاره گر این صحنه بود و كمكی به اوتانگو نكرد. در حالی كه جان سینا با صندلی مشغول جشن گرفتن شد، شوء راء این هفته كه بسیار جذاب تر از هفته های گذشته برگزار شد، به پایان رسید.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج راو،     |
نظرات()