در آغاز شوء نکسس وارد رینگ میشن و اوتانگا به همراه جان سینا با کمربندهای تگ تیم خود وارد میشن.برت به سینا میگه که خودش را معرفی کنه و سینا میگه اونا کار شگفت انگیزی انجام دادند و آندرتیکر را زنده به گور کردند.سپس برت اعلام میکنه که در مین ایونت امشب سینا در برابر رندی اورتن بازی خواهد داشت . سپس برت از سینا میخواد که بگه در برگینگ رایتس چی شد و سینا جواب میده که او کاری کرد که برت ببرد. وید برت از این موضوع خوشحال نیست و میشگه که سینا هنوز از نکسس اخراج نشده است.

1-جان سینا و دیوید اوتانگا در برابر جاستین گابریل و هیت اسلیتر ( WWE Tag Team Championship Match)

قبل از شروع بازی برت میگه که نمیخواد نکسس با هم دعوا کنن پس به اوتانگا میگه که بر روی زمین بیفته ولی او قبول نمیکنه.ولی پس از اصرار برت ، اوتانگا بر روی زمین میفته و اسلیتر او را پین میکنه و به همراه گابریل قهرمانان جدید تگ تیم میشن.

برنده مسابقه : جاستین گابریل و هیت اسلیتر ( New Tag Team Champions)

2-دالف زیگلر در برابر دنیل برایان

در این بازی هر دو استار بازی خوبی را به نمایش گذاشتند ولی در نهایت زیگلر در حال برنده شدن با اجرای اسلیپر هولد بود که برایان اونو به لبل لاک ریورس میکنه . ویکی پای زیگلر رو به طرف طناب میکشه ولی داور اونو نمیبینه و زیگلر تسلیم میشه.

برنده مسابقه : دنیل برایان

3-لی کول در برابر ملینا و گیل کیم

در پایان این بازی مک کول با یک تگ سریع وارد رینگ شد و رول آپ ملینا به همراه لیلا برنده مسابقه شدند.

4-آرتروث در برابر دمیز

در پایان این بازی رایلی قصد زدن آرتروث را داشت ولی ایو به او یک چک میزند و آرتروث یک ضربه سنگین به او وارد میکند و زمانی که وارد رینگ میشه دمیز بر روی او فینیشر خود را اجرا میکنه و برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : دمیز

5-شیمس در برابر سنتینو مارلا

در پایان این بازی شیمس که فینیشر خود را بر روی مارلا اجرا کرده بود منتظر ماند تا او بایستد ودر این هنگام موریسن وارد میشه و به شیمس میکه که بازی رو نگه داره ولی شیمس گوش نمیکنه و آماده زدن فینیشر خود میشه ولی مارلا جا خالی میده و با اجرای یک رول آپ برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : سنتینو مارلا

6-رندی اورتن در برابر جان سینا

برنده این مسابقه داور مخصوص بازی برت در برابر اورتن در سروایور سریز را انتخاب خواهد کرد.در این بازی هر دو استار یک بازی خوب مانند بازی های قبلی خود در برابر یکدیگر به نمایش گذاشتندولی در پایان سینا یک اتیتود اجاسمنت اجرا میکنه ولی اورتن اونو کیک اوت میکنه . سینا برای اتیتود اجاسمنت دیگر آماده میشه ولی اورتن اونو به یک آر کی ار تبدیل میکنه و سینا به بیرون رینگ پرتاب میشه.رندی سینا رو به داخل رینگ میاره و برای زدن پانت آماده میشه که برت سینا رو از رینگ به بیرون میکشه و سینا با قانون DQ برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : جان سینا ( با قانون DQ )

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 آبان 1389    | توسط: محمد افرا    |    |
نظرات()