نتایج دابلیو دابلیو ای اسمك داون 10 دسامبر 2010:
اسمك داون این جمعه شب با قهرمان سنگین وزن كمپانی یعنی كین آغاز می شود. او مانند همیشه به طور ناگهانی وارد استادیوم می شود و میكروفون را می گیرد تا صحبت كند. كین به ادج گفت: پاول بریر را برگردان. من بازی میز ، نردبان و صندلی را در پی پی وی TLC قبول دارم اما خواهش می كنم بریر را برگردان. كین هم چنان به خواهش كردن خود ادامه می دهد كه تصویر ادج روی اسكوربرد استادیوم نمایان می شود در حالی كه بریر هم چنان با دهان و پای بسته روی ویلچر خود نشسته است. ادج گفت: این ماجرا تا پایان پی پی وی ادامه دارد و من بریر را آزاد نخواهم كرد. حالا ادج درباره بازی TLC خود در پی پی وی صحبت می كند و یك صندلی در دست او دیده می شود. ادج به كین گفت: با این صندلی تو را نابود خواهم كرد و كمربند را از تو خواهم گرفت. حالا ادج با صندلی به ویلچر بریر می كوبد و بریر بر روی زمین می افتد. در این جا كین با عصبانیت به ادج نگاه می كند و به جایی كه او است می رود.

مسابقه اول: جك سواگر در مقابل كاوال
بازی بین جك سواگر و كاوال اولین مسابقه این هفته اسمك داون است. مسابقه ای كه كوتاه بود و زیاد جذاب از آب در نیامد. در ابتدا كاوال تسلط لازم را بر بازی داشت و چندین بار برای كاور اقدام كرد اما ناموفق بود. در صحنه ای جك سواگر فینیشر خود را روی كاوال اجرا كرد و پس از كاور ، موفق شد بازی را ببرد.
برنده مسابقه: جك سواگر

مسابقه دوم: هرنسواگل در مقابل عقاب جك سواگر
به جرات می توان گفت یكی از ضعیف ترین و بی كیفیت ترین بازی های لیگ اسمك داون این مسابقه بود. مسابقه ای میان عقاب سواگر و هرنسواگل ! این بازی بسیار كوتاه بود و در طی چند ثانیه به پایان رسید. هرنسواگل با زدن یك ضربه به عقاب جك سواگر او را كاور كرد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: هرنسواگل

مسابقه سوم: كوفی كینگستون در مقابل دالف زیگلر
ابتدا ویكی گوئررو وارد استادیوم می شود و با كلمه ببخشید ، دوست پسر خود یعنی دالف زیگلر را معرفی می كند. قهرمان كمربند اینتركانتیننتال به مصاف كوفی كینگستون رفت. كوفی كه با پیروزی در هفته گذشته اسمك داون توانست رقیب زیگلر برای كسب كمربند وی در پی پی وی TLC باشد ، در این بازی برتر از زیگلر ظاهر شد. در صحنه ای از مسابقه در حالی كه كینگستون برای زدن فینیشر خود آماده میشد جك سواگر در بازی دخالت كرد و كوفی را مورد حمله قرار داد. داور نیز با دیدن این صحنه بازی را DQ كرد و كینگستون برنده این بازی شد.
برنده مسابقه: كوفی كینگستون

مسابقه چهارم: كودی رودز در مقابل كریس مسترز
این بازی نیز بسیار كوتاه بود. در همان ابتدای بازی كریس مسترز یك چك به صورت كودی رودز زد. رودز كه آرایش و زیبایی صورتش تحریك شده بود، لباس خود كه پشت آن آیینه ای داشت را گرفت و صورت خود را دقیق دید كه خراشی روی آن نیفتاده باشد. كریس مسترز كه از این كار او تعجب كرده بود فینیشر خود را روی رودز زد و او را بیهوش كرد و برنده این بازی كوتاه شد.
برنده مسابقه: كریس مسترز

مسابقه پنجم: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو در مقابل چاوو گوئررو و درو مك اینتایر
پس از مدت ها شاهد حضور چاوو گوئررو در اسمك داون این هفته بودیم. مارلا و كازلاو كه دو استار برند راء هستند این هفته مهمان اسمك داون بودند و در مقابل دو تگ تیم جدید كه خیلی هم دوام نداشت قرار گرفتند. مك اینتایر كه دیگر با كودی رودز تگ نیست این بار در این بازی با گوئررو تگ تیم شده بود. بازی آغاز می شود و چاوو و سانتینو مارلا مسابقه را آغاز می كنند. در ابتدا چاوو بهتر كار كرد و سانتینو را بسیار اذیت كرد. در صحنه ای در حالی كه چاوو خود را به سمت مك اینتایر برای تگ می كشاند ، سانتینو مارلا كبرا روی روی چاوو اجرا كرد و برنده بازی شد. در پایان این مسابقه درو مك اینتایر فینیشر خود را روی چاوو گوئررو اجرا كرد.
برنده مسابقه: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو

مسابقه ششم: لیلا مك كول در مقابل ناتالیا
در این مسابقه میشل مك كول و بث فینیكس به عنوان دو همراه دو كشتی گیر در كنار رینگ حضور داشتند. مسابقه در حالی آغاز شد كه در ابتدا لیلا بهتر كار كرد ولی در اواخر بازی ناتالیا شارپ شاتر را روی لیلا اجرا كرد و پس از كاور ، برنده بازی شد. در پایان بث فینیكس و میشل مك كول با هم درگیری داشتند.
برنده مسابقه: ناتالیا

مسابقه هفتم: ری میستریو و ادج در مقابل آلبرتو دلریو
در مین اونت این هفته اسمك داون مسابقه فوق برگزار شد. در ابتدا قرار بود كین نیز به عنوان تگ تیم دلریو در این بازی حضور داشته باشد اما هنگامی كه موزیك ورودی او كه آخرین نفر نیز بود زده شد او به رینگ نیامد. سپس تدی لانگ وارد شد و به آلبرتو دلریو گفت كه باید تك نفره این بازی را برگزار كنی. دلریو نیز بازی را آغاز كرد و در ابتدا با میستریو درگیر شد. میستریو كه با ادج هر لحظه تگ می كرد به راحتی دلریو را مورد حمله خود قرار میداد. در اواسط بازی به طور ناگهانی بدون این كه موزیكی زده شود كین وارد استادیوم شد. در این جا ادج به سمت او رفت و در پایین رینگ با هم درگیر شدند. كین برای زدن چوك اسلم آماده میشد كه ادج او را زد و فرار كرد. كین نیز به دنبال او رفت و هر دو از استادیوم خارج شدند. حالا دلریو و میستریو تك نفره در مقابل هم بازی می كردند كه میستریو 619 را روی دلریو اجرا كرد و پس از كاور برنده بازی شد.
برنده مسابقه: ری میستریو و ادج

پس از پایان بازی دلریو و میستریو ، در بك استیج ادج دیده می شود كه با پاول بریر در حال صحبت كردن است. ویلچر پاول بریر روی نردبان و بالای صندلی است. در این جا كین می رسد و این بار هم خیال می كند كه پاول بریر روی ویلچر كه بالای نردبان بود ، ساختگی است اما ادج به او می گوید كه این بار دیگر واقعی است اما كین با خنده حرف او را قبول نكرد و نردبان را كامل به طبقه پایین پرتاب كرد. حالا كین صدای مسئولان استادیوم را می شنود كه كمك می خواهند. كین سرش را پایین می كند و در حالی كه مات و مبهوت مانده است پاول بریر واقعی را می بیند كه او چند لحظه پیش او را به پایین پرتاب كرد. در پایان بریر مرد و شوء اسمك داون این هفته به پایان رسید.

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج اسمکدان،     |
نظرات()