بیوگرافی جان موریسن سوپراستار خوش اندام و جوان کمپانی دبلیو دبلیو ای:

جان موریسن در 3 اكتبر 1979 در آمریكا متولد شد. نام وی در رینگ John Morisson - جان موریسن و در گذشته جانی نیترو - Johnny Nitro بود. جان موریسن قبل از اینکه به کمپانی دبلیو دبلیو ای بیاید در او وی دبلیو كشتی میگرفت. منیجر او برای مدتی ملینا دیوای حاضر دبلیو دبلیو ای بود. بعد از پیوستن به WWE به اسمكدان رفت و در آوریل 2005 به همراه مركوری تونست كمربند قهرمانی تگ تیم رو بدست بیاره. در می سال 2006 این دو كمربند رو از دست دادند و بین موریسون و ملینا رابطه عشقی به وجود آمد و هر دو به راو منتقل شدند.

در 1 مارچ 2004 موریسون توسط اریك بیشاف به برند راو رفت. وی نام خویش رو جانی بلیز"Johnny Blaze" قرار داد ولی هفته بعد نامش رو به Johnny Spade تغییر داد و 3 هفته بعد نامش رو به  Johnny Nitro تغییر داد. در اولین مسابقه اش در 7 ژوئن 2004 در مقابل یوجین شكست خورد. جان موریسن در سال 2005 گروه ام ان ام - MNM را  همراه با ملینا و مرکوری متشکل داد. آنها در اولین مسابقه به صورت تگ تیم توانستند تیم ری میستریو و ادی گررو را شكست بدهند و كمربند قهرمانی تگ تیم را بدست بیارن. مدتی بعد هاردكور هالی و چارلی هاس این دو رو شكست دادند و كمربند رو ازشون گرفتند. در گریت آمریكن بش یك مسابقه بر سر کمربند قهرمانی تگ تیم انجام شد كه طی اون تیم MNM موفق به شكست تیم ریگال و پائول بروچیل شد و كمربند رو بدست اوردند. مدتی بعد هاردكور هالی و چارلی هاس این دو رو شكست دادند و كمربند رو ازشون گرفتند. در گریت آمریكن بش یك مسابقه بر سر کمربند قهرمانی تگ تیم انجام شد كه طی اون تیم MNM موفق به شكست تیم ریگال و پائول بروچیل شد و كمربند رو بدست اوردند. آنها در آرماگدون همون سال كمربند رو به باتیستا و ری میستریو باختند. اونا در 30 دسامبر و در یک ریمچ دوباره كمربند رو ازآن خودشون كردند و برای سومین بار مالك كمربند قهرمانی تگ تیم شدند. آنها سه ماه متوالی با تیم پائول لندن  و برایان گندریك درگیر بودند كه در جاجمت دی كمربند قهرمانی تگ تیم را از دست دادند و ملینا به مركوری حمله كرد و بین تیم آنها درگیری بوجود آمد. در هفته بعد موریسون و ملینا به راو منتقل شدند و جان موریسن در یک مسابقه بر سر کمربند قهرمانی دبلیو دبلیو ای در مقابل جان سینا قرار گرفت که در آن مسابقه شکست سختی خورد.

جان موریسن توانست در پی پی وی وینجینس همان سال با شکست شلتون بنجامین کمربند قهرمانی بین قاره ای را بدست آورد. البته در دوم اکاتبر همان سال در مسابقه ای که بر سر کمربند در مقابل جف هاردی داشت شکست خورد و کمربند قهرمانی خود را از دست داد.

در ماه نوامبر دوباره تیم MNM به راو برگشت و در مسابقه ای که با هاردی بویز داشتند شکست خوردند. تیم MNM تا سال 2007 پا برجا ماند ولی با اخراج مرکوری این تیم از هم پاشید و نیترو  به ای سی دبلیو رفت و نامش را به جان موریسن تغییر داد. در نایت آف چمپینز موریسون توانست با شکست سی ام پانك  برای اولین بار صاحب كمربند ECW شود.

در 16 نوامبر در برند اسمكدان میز و موریسون تیم شدند و به سرعت كمربند Wwe Tag Team رو در سوروایوور سریز با شكست مت هاردی و MVP بدست اوردن. در فوریه 2008 موریسون و میز برنامه جدید رو با نام The Dirt Sheet ساختند و تا از هم پاشیدن تیم میز و موریسون هم پخش میشد. در Slammy Award میز و موریسون جایزه Tag TEam Of The Year رو بدست اوردن. در درفت سال 2009 كه در 13 آوریل انجام شد میز به راو رفت و موریسون به اسمكدان. تیم این دو از هم پاشید و میز به موریسون حمله كرد. در 4 سپتامبر و در اسمكدان موریسون تونست ری میستریو رو شكست بده و كمربند بین قاره ای رو بار دیگر بدست بیاره.

در حال حاظر جان موریسن در برند راو حضور دارد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: بیوگرافی،     |
نظرات()