نتایج دابلیو دابلیو ای اسمك داون 3 دسامبر 2010:
اسمك داون جمعه شب این هفته نیز با استوری جذاب كین و ادج ادامه پیدا كرد. در اسمك داون این هفته قرار است ادج و كین به مصاف هم بروند كه برنده این بازی ، شرط مسابقه خود را در مقابل دیگری در پی پی وی TLC مشخص خواهد كرد. نتایج مسابقات برگزار شده را مرور كوتاهی می كنیم:

اسمك داون این هفته با ری میستریو آغاز می شود. او وارد رینگ می شود و صحبت هایی در مورد این كه او نگذاشت كه آلبرتو دلریو قهرمان كینگ آف د رینگ شود انجام داد. سپس ویدئویی از شكست دلریو در راء گذشته در مسابقه كینگ آف د رینگ پخش شد. صدای موزیك آلبرتو دلریو زده می شود و او نیز وارد رینگ می شود. با ری میستریو صحبت می كند و جواب صحبت های او را می دهد. سپس ویدئویی نیز از بازی میستریو و كودی رودز در هفته گذشته اسمك داون پخش می شود كه دلریو ، میستریو را مورد حمله خود قرار داد و باعث عدم راهیابی او به مسابقات كینگ آف د رینگ شد. حالا میستریو به دلریو پیشنهاد یك بازی در پی پی وی TLC می دهد كه آلبرتو دلریو كه در حال فكر كردن و جواب دادن بود مورد حمله ری میستریو قرار گرفت و از رینگ خارج شد.

پس از بازگشت از پیام های بازرگانی، ویكی گوئررو و دالف زیگلر در بك استیج دیده می شوند كه در حال صحبت كردن با یكدیگر هستند. ویكی می گوید: كه خیلی خوش حال هستم كه در فصل چهارم NXT با هم و بدون كاتلین مزاحم پرومو هستیم. در این لحظه كاتلین در كنار ویكی و دالف زیگلر دیده می شود كه می گوید من از این به بعد در اسمك داون خواهم بود. دالف زیگلر به كاتلین بابت قهرمانیش در فصل سوم NXT تبریك می گوید كه ویكی گوئررو از این حركت دالف زیگلر عصبانی می شود و جیغ می كشد.

مسابقه اول: دالف زیگلر به همراه ویكی گوئررو و درو مك اینتایر در مقابل ام وی پی و كاوال
این آخرین بازی MVP در WWE است. او چند روز پیش به طور رسمی از سوی كمپانی اخراج شد. بازی را ام وی پی و درو مك اینتایر آغاز می كنند كه در این بین درو مك اینتایر عملكرد بهتری دارد. كاوال وارد رینگ می شود و تسلط كامل بر بازی دارد. دالف زیگلر در صحنه ای فینیشر خود را روی كاوال اجرا كرد و پس از كاور، برنده بازی شد.
برنده مسابقه: دالف زیگلر و درو مك اینتایر

پس از پایان بازی به طور ناگهانی كین وارد رینگ می شود و به ام وی پی چوك اسلم می زند و با تومب استون كاوال را بدرقه می كند! سپس میكروفون را گرفت و گفت: اسمك داون ادامه پیدا نخواهد كرد تا زمانی كه ادج پدرم را برگرداند. حالا تصویر ادج روی اسكربورد استادیوم می آید و كین را صدا می كند. او به كین گفت: بیا و پدرت را به خانه ببر. این دیگر بازی نیست. بیا و من منتظر هستم. اما كین این بار فریب ادج را نخورد و نرفت.

مسابقه دوم: كوفی كینگستون در مقابل جك سواگر
برنده این مسابقه حریف دالف زیگلر بر سر كسب كمربند اینتركانتیننتال چمپیونز انتخاب میشد. مسابقه آغاز می شود و سواگر بهتر از كوفی كار می كند. در چند صحنه سواگر تا مرز پیروزی پیش رفت اما در هر بار كاور ناموفق بود. در صحنه ای كوفی كینگستون كه در اواخر بازی بهتر ظاهر شد فینیشر خود را روی سواگر زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: كوفی كینگستون

در بك استیج كین دیده می شود كه به دنبال پاول بریر می گردد. كین پس از تعقیب ادج، پاول بریر را پیدا می كند كه روی ویلچر خود نشسته است كه به یك باره از پله ها به پائین می افتد. در این جا باز هم از بریر واقعی خبر نیست و بریر روی ویلچر ساختگی بود.

مسابقه سوم: كریس مسترز در مقابل دشینگ كودی رودز
مسابقه بین این دو كشتی گیر كوتاه برگزار شد. پس از بازگشت از پیام های بازرگانی، كریس مسترز دیده می شود كه در رینگ حضور دارد و سپس كودی رودز وارد استادیوم می شود. مسابقه شروع می شود و كریس مستزر به راحتی رودز را مورد هجوم خود قرار می دهد و فینیشر های خود را روی او اجرا می كند اما در كاور موفق نیست. در صحنه ای كودی رودز با اجرای كلوز لاین بر روی كریس مسترز او را كاور كرد و برنده مسابقه شد.
برنده مسابقه: دشینگ كودی رودز

ویدئویی از آدم ربایی پاول بریر توسط ادج پخش می شود كه در هفته های گذشته ادج چه بلاهایی از جمله زدن توپ به سر بریر و ریختن مواد غذایی روی سر او ، بر سر بریر درآورده است كه این حركات تا هفته قبل ادامه داشت و از هفته گذشته تا به حال تنها او را شكنجه داده است.

مسابقه چهارم: لیلا در مقابل روزا مندز
این بازی نیز بسیار كوتاه بود. لیلا همراه با میشل مك كول وارد رینگ می شوند و سپس روزا مندز وارد شد. بازی شروع می شود و لیلا تسلط بر بازی دارد. در یك صحنه لیلا با زدن كلوز لاین و چند سیلی به روزا مندز او را كاور كرد و برنده بازی .
برنده مسابقه: لیلا مك كول

در پایان این بازی لیلا و میشل مك كول به روزا مندز حمله كردند و در حال زدن او بودند كه هارنسوگل وارد رینگ شد و سپس مورد تمسخر خواهران مك كول قرار گرفت كه در این لحظه موزیك ورودی بث فینیكس زده می شود و او به سرعت وارد رینگ می شود و لیلا و میشل را می زند و فینیشر خود را روی لیلا اجرا می كند. حالا عقاب جك سواگر وارد رینگ می شود و به هارنسوگل حمله می كند و او را می زند كه بث فینیكس به كمك او می آید و عقاب سواگر را می زند. در پایان هارنسوگل یك رول آپ روی عقاب جك سواگر اجرا كرد.

مسابقه پنجم: كین در مقابل ادج
پس از پیام های بازرگانی كین مشاهده می شود كه در رینگ حاضر است. سپس موزیك ادج زده می شود و او به همراه پاول بریر وارد استادیوم می شود اما بریر را از استادیوم خارج كرد. مسابقه آغاز می شود و كین بهتز از ادج كار می كند. در یك صحنه كین به ادج چوك اسلم می زند و برای كاور می رود اما ناموفق است. حالا ادج در حالی كه آماده برای زدن كین بود ، كین با یك بیگ بوت از او پذیرایی می كند. كلوز لاین توسط كین زده می شود اما باز هم در كاور موفق است. DDT از ادج زده می شود و او آماده اسپیر می شود كه كین به او یك چوك اسلم می زند. در این لحظه صدای پاول بریر شنیده می شود كه كین را صدا می كند و او بر روی اسكربورد استادیوم ظاهر می شود و حواس كین پرت می شود كه ادج از این فرصت استفاده می كند و به كین اسپیر می زند و پس از كاور، برنده این بازی می شود.
برنده مسابقه: ادج

پس از پایان بازی ادج به كین گفت: كه زمان داشتن كمربند سنگین وزن جهان برای تو تمام شده است. او اعلام می كند كه یك بازی TLC برای پی پی وی بعدی بدون قانون DQ میان خود و كین  بر سر كمربند سنگین وزن جهان برگزار خواهد شد. در این جا ادج همراه با پاول بریر كه روی ویلچر است از استادیوم در حال خارج شدن است كه كین سمت ویلچر آمد كه بریر را آزاد كند كه با شخص دیگری كه خود را شبیه بریر درست كرده بود مواجه شد و كین عصبانی شد و آن شخص را زد. در این لحظه موزیك ادج زده می شود و شو این هفته به پایان می رسد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج اسمکدان،     |
نظرات()