الکس رایلی وارد میشه و میگه که خیلی خوشحاله و اون لحظه ای که دمیز کیف خودشو کش کرد از یاد نخواهد برد.

آلبرتو دل ریو در برابر دنیل برایان

این بازی که یکی از بازی های یک چهارم نهایی کینگ آف د رینگ بود . در این بازی هر دو استار عملکرد خوبی داشتنتد ودر نهایت برایان در حال پیروز شدن بود که دل ریو یک ریورس میکنه و سابمیشن خودشو بر روی برایان اجرا کنه و موفق به شکست

برایان میشه.

برنده مسابقه : آلبرتو دل ریو

2-کودی رودز در برابر جان موریسن

در این بازی که که از سری بازی های کینگ آف د رینگ بود رودز در ابتدا عملکرد خوبی داشت ولی در پایان موریسن با اجرای فینیشر خود توانست رودز را شکست دهد و به مرحله بعدی این تورنمنت راه پیدا کند.

برنده مسابقه : جان موریسن

3-درومک اینتایر در برابر ازیکل جکسون

در ابتدای این بازی جکسون چند کلوزلاین به مک اینتایر میزنه ولی او کیک اوت میکنه. سپس هر دو استار به بیرون رینگ میرن و در آنجا شروع به زدن یکدیگر میکنند . در لحظه ای جکسون سعی میکنه وارد رینگ بشه ولی مک اینتایر اجازه نمیده و هر دو استار کونت اوت میشن و بازی مساوی تموم میشه.

برنده مسابقه : بدون نتیجه

4-شیمس در برابر کوفی کینگستون

در این بازی هر دو استار بازی خوبی را به نمایش گذاشتند . در ابتدای بازی کوفی با زدن چند فن و فینیشر خود بر روی شیمس ر خیلی به پیروزی نزدیک شد ولی در پایان هنگامی که کوفی حواسش پرت بود شیمس فینیشر خودشو بر روی او اجرا کرد و پیروز این مسابقه شد.

برنده مسابقه : شیمس

5-جاستین گابریل و هیت اسلیتر در برابر مارک هنری و یوشی تاتسو

در این بازی هنری و تاتسو عملکرد بهتری داشتند و در نهایت هنری با اجرای فینیشر خود توانست پیروزی را برای تیم خودش رغم بزنه. نکته جالب در این بازی این بود که در اواسط این بازی جان سینا که هفته پیش اخراج شده بود وارد آرنا شد و در کنار میزگزارشگران نشست و پس از پایان بازی فینیشر خودشو روی اسلیتر و بر روی میز گزارشگرها اجرا کرد. سپس دیگر اعضای نکسس وارد شدند تا به وضعیت اسلیتر رسیدگی کنند و در همین هنگام جان سینا از آرنا خارج میشه.

برنده مسابقه : مارک هنری و یوشی تاتسو

6-جان موریسن در برابر آلبرتو دل ریو

این بازی خیلی طول نکشید و موریسن عملکرد بهتری داشت . در پایان این بازی میستریو وارد آرنا میشه و در ماشین دل ریو میشینه و باعث حواس پرتی دل ریو میشه و در همین هنگام موریسن با اجرای فینیشر خود پیروز این مسابقه میشه و به فینال مسبقات کینگ آف د رینگ راه پیدا میکنه.

برنده مسابقه : جان موریسن

7-ماریس و آلیشا فاکس و تامینا در برابر ناتالیا و گیل کیم و ملینا

در این بازی تیم ناتالیا عملکرد بهتری داشت و در نهایت ناتالیا با اجرای شارپ شوتر فاکس را وادار به تپ اوت کنه.

برنده مسابقه : ناتالیا و گیل کیم و ملینا

8-شیمس در برابر جان موریسن

این بازی فینال تورنمنت کینگ آف د رینگ 2010 بود که در آن هر دو استار شرکت کننده از برند راء بودند . در این بازی هر دو استار با این که خسته بودند و دو بازی قبل از این بازی انجام داده بودند ولی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند . در پایان این بازی موریسن خیلی به پیروزی نزدیک شده بود ولی شیمس با اجرای فینیشر خود توانست پیروز این مسابقه و کینگ آف د رینگ 2010 بشه.

برنده مسابقه : شیمس

)WWE Championship TLC Match9-دمیز در برابر جری لالر (

در این بازی یکی از هال آف فیمر های کمپانی یعنی جری لالر در یک بازی تی ال سی در مقابل قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای دمیز قرار گرفت که بازی خوبی انجام داد ولی در نهایت لالر در حال بالا رفتن از نردبان و کسب عنوان دبلیو دبلیو ای بود که مایکل کول وارد رینگ میشه و مانع این کار لالر میشه . سپس دمیز از زمین بلند میشه و توسط نردبان عنوان دبلیو دبلیو ای رو ریتین میکنه .

برنده مسابقه : دمیز

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج راو،     |
نظرات()