نکسس وارد میشن و برت میگه که اون به خاطر سینا بود که از رندی آر کی او خورد و شکست خورد به همین دلیل یه بازی دیگر در مقابل رندی میخواد. جنرال منیجر راء اعلم میکنه که این بازی امشب اتفاق خواد افتاد و وید برت باید در مقابل رندی اورتن برای کمربند دبلیو دبلیو ای قرار بگیره.

1-شیمس در مقابل آرتروث ( King of the Ring Qualfying Match )

در این بازی هر دو استار عملکرد خوبی داشتند و بازی خوبی بر جا گذاشتند ولی در نهایت شیمس با اجرای فینیشر خود توانست پیروز این مسابقه شود و به تورنمنت کینگ آف د رینگ راه پیدا کند.
برنده مسابقه : شیمس

2-الکس رایلی در برابر ازیکل جکسون ( King of the Ring Qualifying Match )

این بازی خیلی طول نکشید و در نهایت جکسون توانست با اجرای فینیشر خود پیروز این مسابقه شود و به تورنمنت کینگ آف د رینگ راه پیدا کند.
برنده مسابقه : ازیکل جکسون

جان سینا وارد میشه و میگه که از همه ی سوپراستارها تشکر میکنه و  از همه ی طرفداران و میگه که خیلی خوشحاله نه فقط به خاطر این که این همه کمربند بدست آورده به خاطر احترام طرفداران به او هستش. بعد میگه که از خانواده اش به خاطر این که گذاشتن اون به این حرفه رو بیاره تشکر میکنه. بعد میگه که از طرفداران میخواد که رو راست باشن و بعضی از طرفداران شروع میکنن به بو کردن او و بقیه به تشویق کردن او و به وید برت میگه که اون باید هر چی که داره رو کنه وگرنه به او صدمه خواهند زد. سینا دوباره از طرفدارن تشکر میکنه و رینگ رو ترک میکنه و در راه خروج از سوپراستارها خداحافظی میکنه و با رندی دست میده و در آخر با وید برت رو به رو میشه و برت حرکت You Can't See Me رو اجرا میکنه.

3-تد دیبیاسی در مقابل دنیل برایان ( King of the Ring Qualifying Match )
هر دو استار وارد میشن و بازی آغاز میشه و تد کنترل بازی رو در دست میگیره ولی در پایان برایان با اجرای یک اسپاین باستر و سابمیشن خود توانست تد را وادار به تپ اوت کنه و برنده مسابقه بشه.
برنده مسابقه : دنیل برایان

4-ناتالیا در برابر آلیشا فاکس
قهرمان جدید دیواز وارد میشه و کنترل بازی رو در دست میگیره و یک سوپلکس اجرا میکنه. ناتالیا شارپ شوتر رو اجرا میکنه و فاکس تپ اوت میکنه . ناتالیا موفق به شکست فاکس میشه.
برنده مسابقه : ناتالیا

5-جان موریسن در برابر تایسن کید ( King of the Ring Qualifying Match )
آخرین بازی مقدماتی کینگ آف درینگ در راء بین این دو استار بود که عملکرد خوبی بر جا گذاشتند. در پایان موریسن با اجرای فینیشر خود توانست به این مسابقات راه پیدا کند.
برنده مسابقه : جان موریسن

6-رندی اورتن در برابر وید برت ( WWE Championship )
در پایان این بازی برت فینیشر خودشو به رنید میزنه و میره برای کاور ولی جان سینا وارد میشه و داور رو به بیرون رینگ میکشه و بر روی برت فینیشر خودشو اجرا میکنه. سپس نکسس سینا رو تا بیرون ورزشگاه دنبال میکنن . در همین لحظه رندی یک آر کی او بر روی برت میزنه و پیروز این مسابقه میشه.
برنده مسابقه : رندی اورتن

7- رندی اورتن در برابر دمیز ( WWE Championship )
دیمز وارد رینگ میشه و میخواد که کیف خودشو کش کنه و همین کارو میکنه. داور وارد میشه و بازی شروع میشه. دمیز چند ضربه پشت سر هم به رندی میزنه. رندی بلند میشه و چند کلوزلاین به دمیز میزنه و  میره برای آر کی او ولی دمیز اونو با یک اسکال کراشینگ فیناله ریورس میکنه و میره برای پین و پیروز این مسابقه میشه و برای اولین بار قهرمان دبلیو دبلیو ای میشه.
برنده مسابقه : دمیز ( قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای )

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 3 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج راو،     |
نظرات()