نتایج مسابقات انجام شده در پی پی وی سوروایور سریز 2010:
 
1- دنیل برایان در برابر تد دیبیاسی ( U.S Championship )

در ابتدای بازی دیبیاسی کنترل بازی رو در دست میگیره. در پایان ای بازی دیبیاسی یک کلوزلاین به برایان میزنه ولی برایان کیک اوت میکنه . دربرگشت برایان سابمیشن خودشو اجرا میکنه و پیروز این مسابقه میشه.
برنده مسابقه : دنیل برایان

2- جان موریسن در برابر شیمس

در این بازی شیمس بیشتر کنترل بازی را در اختیار داشت ولی پس از هر حرکت موریسن از جایش بلند میشد. در پایان شیمس در حال اجرای فینیشر خود بود که موریسن فینیشر خودشو اجرا میکنه و پیروز این مسابقه میشه.
برنده مسابقه : جان موریسن


3- دالف زیگلر در برابر کاوال ( Intercontinental Championship )

در این بازی کاوال عملکرد بهتری داشت و جند ضربه با پا به زیگلر زد ولی در نهایت زیگلر با اجرای یک رول آپ توانست کاوال را شکست دهد.
برنده مسابقه : دالف زیگلر


4- تیم ری میستریو در برابر تیم آلبرتو دلریو ( Survivor Series Elimination Tag Team Match )

اعضای تیم ری میستریو ، بیگ شو و ام وی پی و کوفی کینگستون و کریس مسترز بودند. در مقابل اعضای تیم دلریو ، کودی رودز و درو مک اینتایر و جک سوئگر و تایلر رکس بودند. در ابتدا ام وی پی توسط مک اینتایر حذف میشه سپس مسترز توسط دلریو حذف میشه. بیگ شو وارد میشه و رودز رو حذف میکنه سپس کوفی وارد میشه و رکس رو حذف میکنه.سوئگر وارد میشه و کوفی رو حذف میکته . ری وارد میشه و با اجرای یک حرکت با بیگ شو موفق به حذف سوئگر میشه. مک اینتایر وارد میشه و بیگ شو به او یک جوک اسلم میزته و او به همراه ری پیروز ای مسابقه میشن.
برنده مسابقه : تیم ری میستریو


5- ناتالیا در برابر لی کول ( Handicap Match for WWE Divas Championship )

این بازی خیلی طول نکشید و ناتالیا با اجرای شارپ شوتر بر روی مک کول توانست پیروز این مسابقه بشه. پس از پایان بازی لی کول به ناتالیا حمله میکنن ولی در همین لحظه بث فینیکس وارد میشه و لی کول رو میزنه.
برنده مسابقه : ناتالیا ( قهرمان جدید دیواز)


6- اج در برابر کین ( World Heavyweight Championship )

در ابتدای این بازی معلوم میشه که اج یک کاری با پاول بیرر کرده. بازی آغاز میشه و کین چند ضربه پشت سر هم به اج میزنه ومیره برای فینیشر خود که اح اونو با یک اسپیر ریورس میکنه ومیره برای پین که دست کین روی سینه اج میفته و داور پس از شمردن 3 بازی رو مساوی اعلام میکنه .
برنده مسابقه : مساوی


7- جاستین گابریل و هیت اسلیتر در برابر سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو

سنتینو وارد میشه و با یک اشتباه باعث میشه اسلیتر یک ضربه به او بزنه و اونو پین کنه.
برتده مسابقه : جاستین گابریل و هیت اسلیتر


8- رندی اورتن در برابر وید برت ( WWE Championship )

داور مخصوص این بازی جان سینا بود و برت به او گفته بود که اگه پیروز این مسابقه نشه او اخراج خواهد شد. در این بازی برت چند بار رندی را پین کرد ولی سینا طوری میشمرد که رندی کیک اوت کنه. برت در بیرون رینگ یک فینیشر به رندی میزنه و در داخل رینگ اونو پین میکنه ولی سینا در شماره 2 شمارش رو ول میکنه و برت بیسار عصبانی میشه و شروع به داد زدن سر سینا میکنه و در همین لحظه رندی یک آر کی او به برت میزنه و میره برای پین. سینا میشره 1 2 یه نگاهی به اطراف میکنه و 3 میگه و رندی پیروز این مسابقه میشه. پس از پایان بازی نکسز وارد میشن ولی سینا و رندی اونارو میزنه و در سینا پایان کمربند رو به رندی میده و در همین جا این پی پی وی زیبا به پایان میرسه.
برنده مسابقه :
رندی اورتن

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 آذر 1389    | توسط: محمد افرا    | طبقه بندی: نتایج پی پی وی،     |
نظرات()