نتایج پی پی وی بریگینگ راتیتز 2010:

1. دنیل برایان برابر دالف زیگلر

در این مسابقه که یک نان تایتل مچ بود دنیل برایان با اجرای LeBelle Lock دالف زیگلر رو وادار به تپ اوت کرد و برنده ی مسابقه شد.

برنده ی مسابقه: دنیل برایان

 2. کودی رودز و درو مک اینتایر برابر جان سینا و دیوید اوتانگا

این مسابقه به صلاح دید جنرال منجر راء در شب مسابقات  تایید شد.در پایان جان سینا به روی کودی رودز اس تی اف اجرا کرد و با تپ اوت رودز،در کمال ناباوری جان سینا و دیوید اوتانگا قهرمانان جدید کمربند های دبلیودبلیوای تگ تیم شدند. پس از مسابقه اوتانگا خوشحالی میکنه اما سینا میاد و روی او اتیتود ادجاسمنت میزنه.

برنده ی مسابقه: جان سینا و دیوید اوتانگا

 3. تد دیبیاسی برابر گلداست

در این مسابقه که آکسانا همراه گلداست و طبق معمول ماریس همراه تد دیبیاسی بود،دیبیاسی برنده شد.بعد از بازی هم ماریس و آکسانا با هم درگیری داشتند.

برنده ی مسابقه: تد دیبیاسی

 4. لیلا برابر ناتالیا

در این مسابقه ناتالیا بازی رو در دست داشت،اما در پایان میشل مک کول دور از دید داور به ناتالیا حمله میکنه و پس از اون لیلا با پین کردن او موفق میشه از قهرمانی مشترک دو کمربند زنان خودش و مک کول دفاع کنه.

برنده ی مسابقه: لیلا

 5. کین برابر آندرتیکر ( برد الایو مچ )

بار دیگر برادران نابودگر مقابل هم قرار گرفتند و این بار در یک مسابقه ی برد الایو.در این بازی که همه انتظار برد مرد مرده و چمپ شدن او رو داشتند،گروه نکسس دخالت کردند و به کین کمک کردند تا تیکر رو درون قبر قرار دهد و با بولدوزر روی او خاک بریزد.با این شرایط کین باز هم قهرمان سنگین وزن باقی ماند ولی وضعیت تیکر و چگونگی ادامه ی استوری لاینش در هاله ای از ابهام قرار دارد.خط داستانی کین و آندرتیکر تبدیل به یکی از جذاب ترین استوری لاین های چند وقت اخیر شده.

برنده ی مسابقه: کین

6. تیم راء برابر تیم اسمک داون

ابتدا طبق انتظارات سانتینو حذف میشه.سپس شیمس با اجرای های کراس کوفی کینگستون رو حذف میکنه. موریسون با اجرای استار شیپ پین جک سواگر رو حذف میکنه.سپس رکس توسط شیمس حذف شد.بیگشو و شیمس هم کانت اوت کردند و حذف شدند.ادج با اجرای اسپیر آرتروث رو پین میکنه.حالا موریسون هم با اسپیر ادج مواجه میشه و حذف میشه.تیم ها 3 در مقابل 3 هستند.پانک،آلبرتو دل ریو رو حذف میکنه.ریمستریو با اجرای 619 سی ام پانک رو حذف کرد.سپس ازکیل جکسون حذف میشه.در پایان ادج و ریمستریو از تیم اسمک داون و میز از تیم راء باقی ماندند و ادج با اجرای اسپیر و پین کردن میز موفق شد بار دیگر تیم اسمک داون رو در برگینگ رایتز به پیروزی برسونه.

برنده ی مسابقه: تیم اسمک داون


7. وید برت (همراه جان سینا) برابر قهرمان دبلیودبلیوای رندی ارتن
در این مسابقه ارتن میخواست آر کی او بزنه اما جان سینا دخالت میکنه و به روی برت اتیتود ادجاسمنت اجرا میکنه.این بازی رو وید برت با دی کیو برد اما رندی ارتن همچنان قهرمان دبلیودبلیوای باقی ماند.پس از مسابقه رندی ارتن هم به روی جان سینا و هم به روی وید برت آر کی او میزنه.
برنده ی مسابقه: ویدبرت

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 آبان 1389    | توسط: محمد افرا    |    |
نظرات()